Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

coralde nesnenin üzerine gelince şekilin kenarlarında ve merkez noktasında kareler

darkdevill

🌟Usta Tasarımcı🌟
arkadaşlar coral de bir nesnenin veya şeklin üzerine gelince şekilin kenar larında ve merkez noktasında kareler çıkıyor ya orası nerden açılıyor snap lar değil dediğim yardım ederseniz sevinizim şimdiden teşekkür ederim

Fatos KESKİN

👑Efsanevi Grafiker👑
Bahsettiğiniz kareler kilit şeklindemi ? Eğer öyleyse sağ tuş yapıp bir seçenek var ordan kiliti açıyorsunuz. Ama adı aklıma gelmiyor seçeneğin :D

Zynopsis

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.bormat.net
bi yakalama programı ile ekran görüntüsünü yakalayıp koyarsan daha iyi olacak...

timsah_sg

🏆Pro Tasarımcı🏆
o coreli ilk kurduğunuzda çıkar size yardımcı olmak için daha sonra kaybolur şimdi ise ancak nesneye tıkladıktan sonra görebilirsin eğer tıkladığınızda görünmüyorsa böyle bir sorun varsa onu çözmeye çalışalım

darkdevill

🌟Usta Tasarımcı🌟
arkadaşlar beni anlamadınız lock değil örneğin yuvarlagın üzerine merkezine bir nesne koyacam diyelim çizgisinin üstüne sürükleyince hemen merkezleri göztermesi lazım

aşağıdaki resimdeki gibi ama o x3 de ben corel 11 için istiyorum x3 de de nerden açılıp kapatıldığınıda söylerseniz öğrenmiş olurum

adszrlj.jpg

darkdevill

🌟Usta Tasarımcı🌟
teşekkür ederim bende tam buldum nerden olduğunu yazacaktım sen yazmışsın yinede teşekkür ederim birde corel 11 de o özellik yokmuş x3 de var

timsah_sg

🏆Pro Tasarımcı🏆
corel 10dan itibaren aynı özellik mevcut olması gerekli benmi yanlış hatırlıyorum :(

darkdevill

🌟Usta Tasarımcı🌟

arizek

🌟Usta Tasarımcı🌟
kisa yolu alt + z

en çok kullandığım kısayolların başında gelir.. :)