Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Corel Draw Dersleri: Corelde Yazıyı Kabartma

N/A6

🌟Usta Tasarımcı🌟
Arkdaşlar Photoshopa gerek kalmadan Corelde yazılarınızı kabartarak güzel gölgeler verebilirsiniz. Biraz el pratikliği gerektirecek. Kullanımı kolay renk değişmesi basit. Teşekkür Ederim. (Repleri unutmayınız! ayrıntılar benim için önemlidir. :))

glgevermecc9.jpg

sonucne1.jpg

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Güzel ve anlaşılır anlatımın için teşekkür ederim.

broken_wings

🏆Pro Tasarımcı🏆
Bumuydu :D Bende Corel xara felan kullanarak bişeler yaaprım demiştim ama neyse :D:D

broken_wings

🏆Pro Tasarımcı🏆
Tamam yaf :D Diyene bak hem.Kaç kişinin façasını aldını sabıka kayıtlarında gördük :D Şak şaka Çok güzel..

N/A7

🏆Pro Tasarımcı🏆
teşekkürler paylaşımın için güzel ders

ERKUS

🏅Acemi Tasarımcı🏅
birde şunu denesen xblack.; yazıyı bitmap yap ve çift tıklayarak painte geç ve effect-texture-plastic komutlarını dene bakalım daha kolay olacak mı???kolay gelsin

N/A6

🌟Usta Tasarımcı🌟
birde şunu denesen xblack.; yazıyı bitmap yap ve çift tıklayarak painte geç ve effect-texture-plastic komutlarını dene bakalım daha kolay olacak mı???kolay gelsin

Bunu yaptığıma göre o kadarını düşünebiliyorum demektir. Photoshoptan da yapabiliyorum. Ama ben corede yapmak istiyorum. Sende saol.

koserim

🏆Pro Tasarımcı🏆

Painte Geçmeden Beveli Kullanarakta Yapılabilir

Kardeşim Paylaşım İçin Teşekkürler Güzel Bir Anlatım Olmuş...

N/A6

🌟Usta Tasarımcı🌟
Teşekkür ederim arkadaşlar. Sanırım ortada bir yanlış anlama var burda vectör olarak anlattım. Yanlış anlayanlar olabilir. Hertürlü eleştiriye açığım. Saygılarımla.

nirvana

🌱Yeni Üye🌱
Sayın ERKUS bende okurken aynen sizin gibi düşündüm. bitmap yapınca çok daha çabuk oluyo bu kabartma işi:)

vmprllkitty

🏅Acemi Tasarımcı🏅
saol valla ei paylaşım oldu işe yarar:D

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
paylaşım için teşekkürler ayrıca hatırlatmada bulşunmak isterim x3 ve üzeri versiyonlarda Effect / Bevel menülerini kullanarakda aynı işlemi yapabilrisiniz ve daha düzgün görüntü elde edersiniz.

jetlixp

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tşk. ederim emeğine sağlık