Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Corel Draw X3 Vista Kurulum Sorunu İçin.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Eğer işletim sisteminiz Windows Vista ise ve Corel Program larını kurduğunuz halde kullanamıyorsanız ya da açılmıyorsa aşağıda ki güncellemeleri indirip kurduğunuzda programlarınız sorunsuz bir şekilde çalışacaktır.

CorelDRAW Graphics Suite X3 Hot Patch 1 - EN/DE/FR/ES/IT/BR/NL 15.5 MB

CorelDRAW Graphics Suite X3 SP1 Full/Upgrade (English, German, French, Italian, Dutch, Spanish, Brazilian Portuguese, Swedish, Finnish, Czech, Polish, Hungarian, Russian) 28.1 MB

CorelDRAW Graphics Suite X3 SP2 Full/Upgrade (All anguages, requires SP1 to be installed first) 40.7 MB

Font Navigator Patch for CGS X3 SP2 505 KB

sonnperde

🌱Yeni Üye🌱
yaw semih71 arkadaşım milleti ne yanıltıyorsun evet bende vistada corel programları çalışmıyordu arkadaşın verdiği yamaları kurdum ve şimdi coreli kullanıyorum bende indirmeden önce senin yorumunu okudum demek ki işe yaramıyormuş deyip es geçecek tekrar windows xp e dönecektim ama gördümkü yamaları kurduğunda corel çalışıyor vistada yanıltma milleti arkadaşım bu arada volkan kardeşim emeğine sağlık

wisayz

🌱Yeni Üye🌱
dostum bu yamaları nasıl indiriyoruz downland basıyorum ama açılan sayfada bulamadım yardımcı olursan sevinirim kıracam bu vistayı frent çalıştıryor coreli çalıştırmıyor

enstantane53

🌟Usta Tasarımcı🌟
vistada X4 kurdum sorun çıkmadı... gayet sağlam hızlı çalışıyor, vista'yı seviyorum :p

emre_86

🌱Yeni Üye🌱
CorelDRAW Graphics Suite X3 SP2 Full/Upgrade

Font Navigator Patch for CGS X3

İlk iki güncelleştirmeyi yükledim fakat bu iki güncelleştirmede sorun çıktı...

Corel x3 hala açılmıyor :sadsmile:

font navigator'u x3 sp2 upgrade'ını kuramadıgım ıcın kurmuyor...Neden olabilir?

Şimdiden cevaplayan herkese teşekkürler...

hakan.aktepe

🌱Yeni Üye🌱
Harika bir bilgi ben de aynı sorunu vista işletim sisteminde yaşıyorum.Paylaştığınız için teşekkürler.:)

gitarist

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.sevgilinize.com
Öncelikle paylaşım için tşk ederim ama ben vista kullanıyorum corelx3 kurdum sonra vermis oldugunuz programı kurdum ama halen hata veriyor ;to start this application for the first time or to active login using and administrator.. vs gibi uzun bi rapor cıkıyor yarım ederseniz sevinirim.....

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
Öncelikle paylaşım için tşk ederim ama ben vista kullanıyorum corelx3 kurdum sonra vermis oldugunuz programı kurdum ama halen hata veriyor ;to start this application for the first time or to active login using and administrator.. vs gibi uzun bi rapor cıkıyor yarım ederseniz sevinirim.....

Kurulum esnasında açık olan oturum adınızın yetkileri kısıtlı.. Administrator olarak oturum açın pc nizde.. ve kurulumun yapın.. Kurulum esnasında çıkabilecek kullanıcı adları kısmında hepsine kullanma yetkisi verin..

Sanırım sorunun vistanın kullanıcı hakları güvenliği...

golge36

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar bende kuramadım x3 bana nasıl yardım cı olabilirsiniz

wisayz

🌱Yeni Üye🌱
yükseltilecek program bulunamadığından veya yükseltme düzeltme eki programın farklı bir sürümünü ğüncelleştirmek için olduğundan yükseltme düzeltme eki windows ınstaller hizmeti tarafından yüklenemiyr yükseltilecek program bilğisaraınızda bulunduğundan ve dogru yükseltme düzeltme ekinin kullanıldıgından emin olunn. BU ĞÜNCELLEMELR BİR İŞE YARAMIYOR KARDEŞŞ TEBRİK EDERİMMM

crazyglad

👑Efsanevi Grafiker👑
x3 ile denemeyin...:)

v i s t a k u r u l u m a k i n e y e x3 OLMUYORR:)

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Yapamadğını söyleyen arkadaşlar ve "X3 Windows Vista ya kurulmuyor" diye mesaj atan arkadaşlar yapamadıklarını ifade etseler de Vista ya x3 kurmayı düşünen arkadaşlara engel olmasalar daha mantıklı olmaz mı?

Yukarıda verdiğim güncellemeri yaptığınız halde çalışmıyorsa programı kurarken ya da güncellemeleri yaparken bir hata yapmış olma ihtimaliniz yüksektir.

Çanakkale83

🌱Yeni Üye🌱
Ben de güncelleştirmeleri yükledim ama değişen bir şey olmadı. Bir başkası bu şekilde sorunu çözmüş olabilir ben de yapamadım nette yaptığım araştırma sonucu bu tip sorunların vistanın güvenlik sisteminden kaynaklandığını öğrendim. Denetim Masasından "KULLANICI HESABI DENETİMİNİ AÇ veya KAPAT" sekmesine tıkladıktan sonra "BİLGİSAYARINIZI KORUMAYA YARDIMCI OLMASI İÇİN KULLANICI HESABI DENETİMİ'Nİ (UAC) KULLAN" bölümündeki kutucuğun işaretini kaldırdıktan sonra program çalıştı.

Ben de bir şey sormak istiyorum Kitapla bir almıştım ben programın deneme sürümünü. İnternetten bulduğum şifre sayesinde kurdum yalnız en zor kısmı kayıt altına almakmış. Ben yeni lisans numarası mı artık aktif etme kodumu neyse onu giremedim 15 gün sınırı gözüküyor bu sınır ben kodu giremediğim için mi yoksa aktif etme falan yok zaten 15 gün sonra kullanım hakkım gidecek mi anlayamadım da:(

Son düzenleme: