Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

corel otomotik kayıtı nereye alıyor Çok önemli

vexlam

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.studyoq.com
elektrikler gitti bende kayıt etmemiştim corel otomatik kayıt yapıyor ya nereye yapıyor bılıyormusunuz. Arkadaşlar Çok Önemli acele.. ben bılıyordum unuttum..

Benzer konular

thematrix

♾️Grafik Gurusu♾️
coreli açın açarken soracak zaten size otomatik olarak evete basın en son yaptığı kayıt gelir
bilgisayarım /c/documents settings/kullancı adı/temp (gizli dosyaları göster seçeneğini tıklayın)
buraya kaydediyor genelde yada en son nereye kayıt yaptıysanız oraya

grafist

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.dilemek.net
c:\Documents and Settings\kullanıcı_adı\local settings\Temp

klasörüne kaydeder. tabi Thematrix'in dediği gibi gizli dosyalar açık olması gerekir..

bide dosyayı kaydettiğin yere garip isimli bi tmp uzantılı bi dosya kaydeder corel. tabi bu dosyada gizlidir.. onun uzantısını crd yap veya direkt o dosyayı corelde aç. belki işin bi bölümünü kurtarabilirsin..

tabi bu yazdığım klasörün yolu XP için geçerli.. eğer vista kullanıyorsan söle onu yazayım..

umarım yardımcı olur..

Saygılar..

onur_2727

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhaba arkadaşım. Sen yaptıklarını corele otomatik orak kaydettirebiliyorsun evet böyle bişey var üstelik bunu sen bile ayarlayabiliyorsun.

Tools / Options / Workspace / Save bölümünü açtığın zaman Auto backup bölümü var oradan kaç dakikada bir otomatik kayıt yapmasını istiyorsan onu seç.

Eğer sen dosyayı bir kere kaydetmişsen o kaydettiğin kalsörün içinde AutoBackup_Dosyadı olarak otomatik kayır alır.

Fakat çalışmanı hiç kaydetmediysen deminki girdiğimiz bölüme yani
C:\DOCUME~1\kullanıcı_adı\LOCALS~1\Temp\
bölümüne otomatik kayıt yapar

İstersen sen bu klasörü değiştirebilir istediğin bir yere otomatik kayıt yaptırabilirsinTabi bunun için Spesific folder seçeneğini seçerek

Hadi kolay gelsin.....