Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Corelde Box yapimi

helldorado

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.caddebostan.net
merhaba degerli arkadaslar corelde yeni oldugum icin merak ettigim bir konuda corelde Box (kutu) yapimi ben internette dolasir iken bir box gordum ve buraya ornek koyuyorum bu Box'i corelde nasil yapabilicegimi resimli ve detayli sekilde anlatacak birisi varmi acaba.

eschatboxvw4.jpg

Benzer konular

N/A2

🏆Pro Tasarımcı🏆
bu işi ben yapacak olsaydım.
öncelikle bu kutuyu görsel olarak şekildeki gibi üç boyutlu vs. istenmiş ise,
3D MAX gibi bir program kullanırdım. ama yok bana corelde lazım dersen mantıksız derim.
corelin mantığına ters yani... ama bu corelde hiç yapılmaz yapmayınız demek değil.

kasapcarlos

🌟Usta Tasarımcı🌟
Arkadaşım öncelikle kutuyu yapıştırma yapılmış yerlerinden açman ...Sonrasında açılımı bir tarayıcı ile scan etmen sonra bu görseli boş sayfaya import ederek üzerinden çizim yapman ;çizimini yaptıktan sonra taşmaları verip çiziminin ebatına göre en uygun kağıda montajlaman.Bu arada bıçak izinide bıçakcıya yollamayı unutmuyoruz.Mantık bu detay istersen onuda açıklamalı resimler eşliğinde yazarız.Umarım bir nebze yardımcı olmuşumdur.

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
arkadaşlar lütfen bu konuyu çok uzattık amacını açtı saptırmayalım daha fazla kutuya gelince b şekilde görsel istersen 3d max de yapabilirsin yada perpektif kullanırsın yaprsın corel veya photoshopta baskı için düşünüyosan bıçak izli halinin üzerinden çalışmalısın

user82

🌟Usta Tasarımcı🌟
kutupk0.jpg
boyle bişi yaptım ama ornek teskil etsin diye eger olmussa nasıl yaptıgımı anlatırım

thematrix

♾️Grafik Gurusu♾️
konuyla alakasız mesajlar silinmiştir. lütfen uzatmayalım

helldorado

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.caddebostan.net
user82 eline saglik ama ornekteki koydugum resim seklinde tarzip hazirlayip perspective ile yapmayi ogrenmeyi istiyorum

user82

🌟Usta Tasarımcı🌟
mantık aynı ama sonucta perspectiv aracıyla cizmek zorundasın photoshopta daha kolay oluro bu ama corelde ben ozentisizce bu kadar yaptım neyse belki baska bi yolu daha vardır :):):)

ucurum22

🌟Usta Tasarımcı🌟
bencede photoshopta çok daha iyi ve kaliteli yapılır

sexen6

🌱Yeni Üye🌱
kardeş bak ben çizdim beğenirsennasıl yapatığımı anlatırım
boxlw3uh2.gif

attrition

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar bunun işin böyle uğraşmanıza gerek yok.3D Max falanda laızm diyil.EN kolay yolu bu programı kullanmakdır: "Box Shot 3D" internetde ararsanız bulursunuz.bahs etdiyim program ile, yalnız kutu diyil, kitab, DVD cover, çok sayda güzelşeyler yapa bilirsiniz.Size düşen sadece ön görünüş, yan görünüşlerini vermek.3D falan kendi yapıyor.Programın içşinden gölge falanda kendi isteyinize göre verebilersiniz.
Başarılar...

carrick

🌱Yeni Üye🌱
***en6 nasıl yaptın burada resimli anlatırmısın ?

drvedat

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bu kutuları photoshopta çok daha kolayca yapabilirsiniz.. Mesajı geç gördüm ve çıkmam gerek şu anda.. Unutmazsam ayrıntılı screenshootlar alarak nasıl yapıldığı konusunda yardımcı olurum.

Selamlar
Not: Alıntı-çalıntı diye düşünülmesin lütfen..
Dayanamadım 2 tane de örnek vereyim dedim daha önceki çalışmalarımdan..
teksmspro.gif

teksms_box.jpg

Son düzenleme:

helldorado

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.caddebostan.net
drvedat nasil yaptigini burada screenhostlari atarak anlatirmisin photoshop^ta özellikle teksms kutusu cok gercekci onu anlatirisin