Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Corelde Jpeg export sonuç vermiyor

Aysegul EKEYLMZ

🌱Yeni Üye🌱
Corel de jpeg export ederken kayıtlı (masa üstü ya da başka biryer farketmiyor) bir sonuç bulamıyorum. İki yıldır böyle bir sorunla ilk kez karşılaştım. ayarlardan olabilir diye ayarları bile kontrol ettim. Aynı dosyayı başka bir bilgisayara taşıyıp jpeg alabiliyorum. bununla ilgili bir fikri olan varmı neden olabilir.

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bazen bendede oluyor openla açmayı denedinizmi yada hiç exportlamayın acık olan corele sürükleyip atın. Bende aynı olay olduğunda bu iki yöntemden faydalanıyorum :D:D

Xmen62

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bir yöntem olsun diye;

Sağ tıklayıp birlikte aç> CorelDraw..

da bir çözüm olabilir.

İyi çalışmalar.

Aysegul EKEYLMZ

🌱Yeni Üye🌱
konu o değildi maalesef. corelde hazırladığım dosyayı sunum için export ettim. ama öyle bir dosya yoktu (masa üstüne kaydetmeme rağmen). dosyanın bozulmuş olabileceğini düşünüyorum. Daha önce böyle bir şey hiç olmamıştı. Şuan da bir sorun yok mesela ?

Xmen62

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Öyle ise pardon ben yanlış anladım.

Jpeg exportlarken çalışmayı sayfa içine gelecek şekilde exportlayın. Sayfa dışında sorun olabiliyor.

K.Çakır

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.corelturk.blogspot.com
JPEG exportta bir dosya oluşturulamıyorsa JPEG export filtresinde porblem yaşıyor olabilirsiniz. Farklı dosya türleri için de aynı sorunu yaşıyorsanız CorelDRAW'ı tamir (repair) etmeniz gerekebilir.

fatihcee

♾️Grafik Gurusu♾️
Öyle ise pardon ben yanlış anladım.

Jpeg exportlarken çalışmayı sayfa içine gelecek şekilde exportlayın. Sayfa dışında sorun olabiliyor.
arkadaşım doğru cevabı vermiş tamire falan gerek yok sadece sayfa içinde export yapmak gerekiyor

kolay gelsin

helenistik

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çalışmanızın tamamını kopyalayıp başka bir corel dosyasına yapıştırdıktan sonra deneyebilirisiniz. zman zaman sayfa patlayabiliyor.

Aysegul EKEYLMZ

🌱Yeni Üye🌱
ben de çalışma sayfasının patladığına inanmaya başladım. ama diğer yöntemlerde başarılı . teşekür ederim.