Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

corelde oğlum için çizdiğim basit bir çalışma...

mavi gül

🌟Usta Tasarımcı🌟
949.jpg

:)Arkadaşlar oğluma çizdiğim bu kahramanın adı bibo oğlum koydu adını umarım beyenirsiniz:)

Benzer konular

ismilby

🏅Acemi Tasarımcı🏅
güzel bi calısma olmus bende suan antakyada oturuyorum ogrencıyım kırıkhanda tasarım ve animasyon bolumu inş bnde bole calısmalrımı yayınları ellerıne saglık :D

mavi gül

🌟Usta Tasarımcı🌟
teşekkür ederim sağol... Sanada başarılar dilerim

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Eline sağlık çok sevimli olmuş ama yuvarlak içine aldığım alan açık kalmış...

949t.jpg

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Cin bibo varyasyonu desek daha mantıklı sanırım :p
Şaka bir yana fena değil, elinize sağlık.

Eğer profilinizde yazdıgı gibi "Grafiker" ise mesleğiniz gerçekten, o zaman çok araştırma yapmanızı ve bu konuda çok çalışmanızı öneriyecegim.

Fakat şu noktalara değinmeden geçemiyecegim.Gradient çok açık verilmiş, renk üzerinde biraz daha oynanabilirdi.Yanaklar üzerine yapılan kırmızı şekiller, eklenti gibi duruyor...opacity' isi düşürülüp konulsa daha hoş durabilirdi.Gözlerde biraz daha detaylı çalışmalısınız.Üzerinde çalışılması gereken bir çalışma, sizinde belirttiğiniz gibi basit bir çalışma olmuş.Bu konuda forumda araştırma yapmanızı öneririm, ya da karakter çizimleri ve diğer çizimleriniz için Illustrator kullanmanızı...Sevimli bir karekter, ama daha iyi olmayı hakediyor sanırım

Çalışmaya devam =)İyi çalışmalar, kolay gelsin.

mavi gül

🌟Usta Tasarımcı🌟
Cin bibo varyasyonu desek daha mantıklı sanırım :p
Şaka bir yana fena değil, elinize sağlık.

Eğer profilinizde yazdıgı gibi "Grafiker" ise mesleğiniz gerçekten, o zaman çok araştırma yapmanızı ve bu konuda çok çalışmanızı öneriyecegim.

Fakat şu noktalara değinmeden geçemiyecegim.Gradient çok açık verilmiş, renk üzerinde biraz daha oynanabilirdi.Yanaklar üzerine yapılan kırmızı şekiller, eklenti gibi duruyor...opacity' isi düşürülüp konulsa daha hoş durabilirdi.Gözlerde biraz daha detaylı çalışmalısınız.Üzerinde çalışılması gereken bir çalışma, sizinde belirttiğiniz gibi basit bir çalışma olmuş.Bu konuda forumda araştırma yapmanızı öneririm, ya da karakter çizimleri ve diğer çizimleriniz için Illustrator kullanmanızı...Sevimli bir karekter, ama daha iyi olmayı hakediyor sanırım

Çalışmaya devam =)İyi çalışmalar, kolay gelsin.

teşekkür ederim blueden. ama ben mükemmel bir grafiker deyilim zaten. bir çok şeyi kendi çabamla öğrendim eğitim almadan. işte kendimi geliştirmeye çalışıyorum. bu işe fazla zaman ayırabilseydim çok daha güzel yere gelebilirdim ama malesef fazla zaman ayıramıyorum ama mutlaka sizin önerdiklerinizi uygulayacağım.Tekrar teşekkür ederim.

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Yanaklardaki kırmızılıklar tamamda..göbekteki nedir? Utangaçmı?

mavi gül

🌟Usta Tasarımcı🌟
Yanaklardaki kırmızılıklar tamamda..göbekteki nedir? Utangaçmı?

valla nasıl söyleyeceğimi bilmiyorum. ama o kemer kısmındaki kırmızı bir çeşit güç düğmesidir diye düşündüm. o göğsündeki de zaten isminin baş harfi.