Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Dağılan Arkaplan Yapımı(resimli anltım)

sedat17

🏆Pro Tasarımcı🏆
1- İstediğiniz boyutta yeni bir sayfa acın..
2.Filter / Render / Clouds uygulayın

Filter-Pixelate-Mezzotint diyoruz

3-Filter-Blur-Radial Blur aşşağıdaki ayarları veriyoruz

4-3.Adımı tekrar uygulayın ve aşşagıdaki görünyüü elde etiyseniz dogru yapmışınız

5- Layer'ımızn kopyasını alıyoruz(ctrl+J) ile yapıyoruz.

6-Çoğalttığımız layera filter < disort < twirl e giriyoruz..Ve asağıdaki değerleri yazıyoruzz..

7-Bu layerin Modunu lighten yapıyoruz.

8-background layer ına geliyoruz ve filter < disort < twirl e geliyoruz...Amaount değerini -100 yapıyoruzz..Ya da uygun gördüğünüz Sonucu yapablirsiniz.. ben -100 yaptım..
Böyle bir görüntü cıkıyor..

9-Burası size kalmıs..İstiyorsanız renk verebilirsiniz..layerlara tek tek ctrl+u yapıyorz ve colorize kısmını secerek istediğimiz rengi uyguluyoruz....

Diğer Sonuçlar Bir Kaç Örnek...

Benzer konular

Yeliz GÖKÇEN

♾️Grafik Gurusu♾️
twirl in ne işe yaradığını soranları bu sayfaya yönlendiriyorum:D tam da kardeşime yazılı anlatım yapıyordum:D çok iyi denk geldi. resimli anlatım varken ben hiç yormayım kendimi.:D

teşekkür ettim çok!

koserim

🏆Pro Tasarımcı🏆
Emeğine Sağlık... Teşekkürler

sedat17

🏆Pro Tasarımcı🏆
valla işlerinize yaradıysa üstatlar ne mutlu bana benm çok hosuma giden bir çalışma efekt..paylaşımlarım seviliosa ne mutlu bana çok mutlu oluyorum begenilen tsarımla..

Hepyek

👑Efsanevi Grafiker👑
Kolay anlaşılır anlatım için teşekkürler.

el_chancho

♾️Grafik Gurusu♾️
:::Burası size kalmıs..İstiyorsanız renk verebilirsiniz..layerlara tek tek ctrl+u yapıyorz ve colorize kısmını secerek istediğimiz rengi uyguluyoruz....:::

Resime farklı renk tonları vremek bundan ibaret sanrım deil mi? Basak bir sey yok