Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Daha 13 Yaşındayım Çok Karasızım !

Sennaro

🌱Yeni Üye🌱
Abilerim ablalarım ben 3DSMax ve benzeri programlara ilgi duyuyorum.Autocad gibi programları kullanabileceğim herhalde güzel sanatlar fakülteleri var.Benim şu andaki SBS puanlarım iyi grafik tasarımcı için Anadolu Lise'si benim için avantaj olur mu ? Ayriyetten karakalem konusunda biraz beceriksizim sizce ilerleyen yaşlarımda karakaleme ihtiyacım olur mu olursa kurs almama gerek varmı sizce :angel: Burada sizin gibi abilerim ve ablalarıma danışarak ne yapmam konusunda sizlere soruyorum.Lise ve üniversite tercihim ne olmalı ve buna bağlı olarak hangi programların kursuna gitmeliyim ? İlginiz için siteye ve siz abi ablalarıma çok teşekkür ederim , saygılarımı sunarım .

qrafiX

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Guzel Sanatlar Lisesine gidersen daha rahat edersin cunku karakalem sana cok lazım olucak.
Sınavlarda karakalem oluyor.
Sistem değişmediyse tabi.

FlashDeveloper

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kardeşim bırak bu işi sakın bulaşma heleki bizim ülkemizde! İlerde eczacılık oku optisyenlik oku rahat rahat yaşa. İşimi severek yapıyorum ama bazen gerçekten insanlarla birebir uğraşmaktan gına geliyor he ayrıca sosyal hayatı komple çöpe at bu iş ile uğraşacaksan bazen 1 2 hatta 3 gün uykusuz kalmayı göze al.Şimdi sırası ile bu siteyide bu işide sil kafandan normal çocuklar gibi çık dışarı top oyna (biz öyle yapardık) ilerde cok ararsın şimdi bu salak makina karşısında geçirdiğin bu süreyi

kocagöz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
gel sana php ve asp öğreteyim daha çok zevk alırısn

sercan_90

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.sercandulger.com
karakalem mi? bu saçmalık yüzünden ben grafik tasarım okuyamadım be bu kadar yetenek var bilgi var beceri var ama onların saçma sınavları yüzünden şuan tek derdim kendime iş aramak oldu.. Sanki karakalem sınavı grafik tasarım için cok önemlide :s... ordan cıkınca sanki gel karakalem le bize şunu tasarla bu işi yap diyecekler sanki de.. @FlashDeveloper ın sözünü dinle!! yapacaksanda bu işi hobi olarak yap.. Ama meslek olursa git kafanı yormıcan bişi ara bence.. Bilgisayar adamın hayatını karartıyo ne sewdiklerinle ilgilenebilion ne de pc başından kalkabilion..

Cynthia

🌱Yeni Üye🌱
ben meslek lisesi grafik tasarım ve fotoğrafçılık okuyorum yetenek sınavında karakalem soruyorlarmış daha çok objeler veya önüne insan oturturuyorlar ve senden çizmeni istiyoyorlarmış bu aşamayı geçersen imgesel soruyorlar yani sana 3-4 tane obje söliyorlar ama hayatta aklına hiç gelmicek tipte objeler mesela bu yıl eskişehirde sincap bir masa ve 3 insan fiğgürü sormuşlar bunun gibi sende aklına gelen en zor fikri çizceksin ve gölgelendirceksin gibi ama çok benm bir çok arkadaşım karakalemi geçtiler ama imgeselde takıldılar ve üni ye giremdiler.... gözünü korkutmak istemiyorum önüne ne gibi şeyler çıkabilir onlardan bahsetmek istedim çok çalışırsan yapabilirsin sıkı bi çalışmayla üstesinden gelebiyeceğin bişe deil bence çümkü benm resim hocam 4 ay geceli gündüzlü günde 50-70 3 desen yapmış ve çanakkaleye ilk 10 da girmiş...

Cynthia

🌱Yeni Üye🌱
bu sene bende yetenek sınavına giricem hayırlısı olsun ama çok çalışıyorum olması gereken bu...:show:

fthcnplt

🌱Yeni Üye🌱
bende üni. 2. sınıf öğrencisiyim karakalemden az çekmedim :S benim için yorum yapmam erken ama sıkılmaaya başladım şimdiden ;)

Grafink

Clone Trooper
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.grafink.org
resim, ışık, renk ve benzeri konularda iyi bir eğitim aldıktan sonra, enerjin, sabrın ve inat düzeyin orantısında, tüm programlar teferruattır...

ya gsf okullarına hazırlanırsın ya da şimdiden bi işe girer cemiyette pişmeye bakarsın

ama 13 yaş, güzel yaş daha bi 7-8 sene bunları çok düşünme derim, ilgin sanat üzerineymiş madem, sadece "gsf" lere yoğunlaşıp, kalan zamanlarda çocukluğunun tadını çıkarmalısın