Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

dalış okulu icin brosür Mavi Dalış Blue Diving Center

burhandmr

🌟Usta Tasarımcı🌟
magic2qq7.jpg

magic1gp1.jpg

akordion katlanır 10x21 cm 4 sayfali brosür,

Benzer konular

grantgrafik

🌱Yeni Üye🌱
resimlerin bulunduğu bolgede resimlerin çerçevelerini taşırmasaydın nasıl olurdu acaba?
birde o bolgeye tipografik bişeler eklesen?
emeğine sağlık guzel çalışma.

burhandmr

🌟Usta Tasarımcı🌟
resimlerin bulunduğu bolgede resimlerin çerçevelerini taşırmasaydın nasıl olurdu acaba?
birde o bolgeye tipografik bişeler eklesen?
emeğine sağlık guzel çalışma.

bu calismayi gecen sezon için yapmistim, bu yil yine bu çalişma üzerinden bir calisma daha olacak, bu calismayi da buraya koyma nedenim bu tarz elestirileri almak ve yeni calismada bunlari göz önünde bulundurarak daha iyi bir çalisma ortaya çikarmak, yorum ve önerilerin için tesekkür ederim

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
dalış okulu için renk gayet güzel ama illede bu renk olmasıda şart değil diye düşünüyorum...resimlere bakarken şimdi aklıma geldi...mesela...fon zaten tamaman bi deniz görüntüsü sanırım..resimleri böyle bir çerçevede değilde...vektörel bi oksijen tüpü olsa sağ veya sol altta...ve bu tüpten büyüklü küçüklü hava kabarçıkları çıksa ve resimler bu kabarçıklarda olsa...bence orjinal bişeyler çıkabilir ortaya...tabi bunlar bence olanlar...sencede uygun olursa bi dene... iyi çaılşamalar...kolay gele...:):)

burhandmr

🌟Usta Tasarımcı🌟
dalış okulu için renk gayet güzel ama illede bu renk olmasıda şart değil diye düşünüyorum...resimlere bakarken şimdi aklıma geldi...mesela...fon zaten tamaman bi deniz görüntüsü sanırım..resimleri böyle bir çerçevede değilde...vektörel bi oksijen tüpü olsa sağ veya sol altta...ve bu tüpten büyüklü küçüklü hava kabarçıkları çıksa ve resimler bu kabarçıklarda olsa...bence orjinal bişeyler çıkabilir ortaya...tabi bunlar bence olanlar...sencede uygun olursa bi dene... iyi çaılşamalar...kolay gele...:):)

evet deniz deyince insanin aklina ilk gelen sey kaparcıklar oluyor, bunu bende düsündüm. ama o zaman bu kadar resmi kullanamadim müsterimde olabildiğince cok resim kullanmami istemisti onun için bölye bir yol secmistim.