Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

daphne restaurant & cafe logo çalışmam

hsyinilahe

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlarım söyledigi dogru ...
ya bu logo fontu light kullanırsan pek iyi olur ama bu logo restaurant olamaz bir bitki yaprak göstermiştir... denemeye devam et
ama renk uygun degil elline saglık

aşşk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben sunu anlamıorum hiçbizaman bi logoyu çizerken bunu her yönü ile düşünmek gerekmez mi?
mesela bu çalışmayı farzedelimki müşteri kutu harf olarak istedi logonun üzerine baskımı yapmalıyız sizce ? bence logo yapılırken herşeyi göz önünde bulundurmak lasım tüm tabela sistemlerine uygun olmalı buda benim düşüncemm :)

bestwolf

🏅Acemi Tasarımcı🏅
mısır çarşısını andırıo gibi :p :D:D:D bencede değiştirmen lazmmm yaprak olmamışşş

shedesign

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.asigazetesi.com
Logo?
Logo göremedim desem çok mu kaba olurum..
Bir yaprak vektörü üzerine düz karakterle yazı yazıp altına alakasız bir renk zemin atmak "Logo" yu oluşturuyorsa ben logonun gerçek anlamını yitirmiş sayıyorum kendimi...
defne sevgili Horus'un anlattığı kadar evrensel bir o kadar otantik ve yerel bir hikayeye sahip.. Hatay'ın efsanelerinden biridir defne.. Ve eğer birileri DEFNE ismini kullanacaksa ve buna LOGO yapacaksa bence DEFNE yalnızca yapraktan ibaret gösterilmemeli üzerindeki yazının fontu, rengi ve duruşu ile gizliden gizliye hikayesini de anlatmalı... Olmamış diyeceğim üzülerek...

mecityilmaz

🌟Usta Tasarımcı🌟
kardeşim arka backgroundı biraz değiştirirsen yazıyı biraz daha beyaz tarzı yaparsan ve yaprak yerine çatal bıçak gibi aletlerle de süslersen olcak inşallah hani DAPHNE yazarken D ' yi maskelemeler ile bıçak ve çatal şeklinde yapabilirsen o dahada güzel olur.. başarılar diliyorum.