Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Demirtaş Beton Kurumsal Kimlik

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Yorum ve eleştirilerinize

dbkurumsal.jpg

Benzer konular

selimArslanoğlu

🌟Usta Tasarımcı🌟
emeğinize sağlık oldukça şık duruyorlar.
gözüme çarpan bi nokta oldu antetlide ve bilhassa zarfta logo ve firma isimleri çok küçük adres kısmı daha büyük gibi geldi zarfta firma ismi az bişe büyüse adres kısmı birazcık küçülse ve siyah serit incelse kanaatimce daha zarif duracak başarılar saygılar

Barış Akgün

🌟Usta Tasarımcı🌟
bende beğendim çalışmayı ama logotype taki demirbaş yazısını daha yuvarlak hatlı bir font seciminle daha güzel durabilecegini dusunuyorum. denemenizi öneiririm. emeginize saglık

gizli

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.nanorator.com
Bende beğendim elinize sağlık güzel çalışma yalnız barış arkadaşıma katılıyorum yazı tipi amblemdeki gibi bir font olursa daha iyi olacak başarınızın devamını dilerim.

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
emeğinize sağlık oldukça şık duruyorlar.
gözüme çarpan bi nokta oldu antetlide ve bilhassa zarfta logo ve firma isimleri çok küçük adres kısmı daha büyük gibi geldi zarfta firma ismi az bişe büyüse adres kısmı birazcık küçülse ve siyah serit incelse kanaatimce daha zarif duracak başarılar saygılar

Teşekkürler.
Aslında bana pek öyle gelmedi.ama söylediğine yazıcı çıktısı alınca özellikle daha dikkatli bakacam.İletişim bilgilerinin puntosu aslında büyük değil sanırım blur efektinden kaynaklanan bir yanılma.Yorum için teşekkürler.

bende beğendim çalışmayı ama logotype taki demirbaş yazısını daha yuvarlak hatlı bir font seciminle daha güzel durabilecegini dusunuyorum. denemenizi öneiririm. emeginize saglık

Bende beğendim elinize sağlık güzel çalışma yalnız barış arkadaşıma katılıyorum yazı tipi amblemdeki gibi bir font olursa daha iyi olacak başarınızın devamını dilerim.

Öncelikle şunu belirtmek istiyorum.Amblem belki benziyor olabilir ama herhangi bir yazı fontu kullanılarak hazırlanmadı.:) Elle çizilerek oluşturuldu.

Aslına bakarsanız ilk denediğim yazı karekteri söylediğiniz tarzdaydı.Fakat amblemle benzerlik gösterince gözüme çok itici geldi.Elbette ki farklı yazı karekterleri üzerinde deneme yapılabilir.

Vakit ayırıp yorum ve eleştiride bulunduğunuz için teşekkür ederim.

Nur

👑Efsanevi Grafiker👑
tekdüzeliği kırmak açısından tırnaklı font seçimi bence güzel..ki beton yazısı zaten logo karakterine yakın bir font ile yazılmış. tek eleştirim beton yazısının durduğu yer ile alakalı olabilir. paylaşım için teşekkürler :)

Grafink

Clone Trooper
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.grafink.org
güzel bir çalışma olmuş. logotype'ın ambleme oranı ve kağıt üzerindeki büyüklüğü üzerine düşünebilirsiniz. tek başına güzel olan bu malzemeler özellikle kartvizitte ve antette kaba duruyor.
başarılar.

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
tekdüzeliği kırmak açısından tırnaklı font seçimi bence güzel..ki beton yazısı zaten logo karakterine yakın bir font ile yazılmış. tek eleştirim beton yazısının durduğu yer ile alakalı olabilir. paylaşım için teşekkürler :)

İlk etapda beton yazısını sola bloklamıştım fakat pek içime sinmedi.Sağa bloklayınca sol tarafa oranla daha uygun durduğu için orayı seçmiştim.Tabi ki farklı yerlerde denenebilir.Yorum ve eleştiriniz için teşekkürler.

güzel bir çalışma olmuş. logotype'ın ambleme oranı ve kağıt üzerindeki büyüklüğü üzerine düşünebilirsiniz. tek başına güzel olan bu malzemeler özellikle kartvizitte ve antette kaba duruyor.
başarılar.

Yorumunuz ve eleştiriniz için teşekkürler.
Yukarda da yazdığım gibi yazıcıdan çıktı alınca söylenen bu hususları daha dikkatli bir şekilde inceleyeceğim.

mrgomorrah

🌱Yeni Üye🌱
kartvizit çalışmlarınız dışında başarılı.

finfik

👑Efsanevi Grafiker👑
çok başarılı bence... tebrikler...

FRTDESIGN

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.webevin.com
유=유

Benim yaptıgım logoya çok benziyor..
ve benzettiğim birçok logo daha var sanırım. O yüzden güzel olmus
:worried::smile

FRTDESIGN

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.webevin.com
유=유

fontunuda daha benzer yaparsanız daha güzel olur.

Son düzenleme:

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Demek ki benzemeseymiş beğenmeyecekmişsin öyle mi ? :) hoş ben pek fazla benzetemedim ama neyse.

grafideal

🌟Usta Tasarımcı🌟
acaba diyorum amblem logo type ın üstünde nasıl olurdu. (illaki denenmiştir) biraz dağınık geldi bana. amblem büyük bir şekilde olup bitim noktalarından hizalı olarak firma ismi yerleştirilebilirmiydi. güzel bir amblem olduğu için bi tavsiyem daha var dünyada kabul gören unsur artık imgeselin ön planda olmasıdır yani amblem varsa logotyptan daha büyük ve ön planda olması. acizane fikirlerim. iyi çalışmalar :)

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Dediğiniz gibi amblemi yukarıda denedim ama pek hoş gelmedi bana.
Yorumunuz için teşekkürler.

rfkclskn

🌱Yeni Üye🌱
amblemi beğendim fakat; tipografinin üzerine biraz daha düşmeliydin. ş harfi var orada, o ş harfinin çapağını biraz daha şıklaştırabilirsin. olduğu gibi koymuşsun oraya. logo da da iki farklı font kullanmışsın olmamış, bülent ersoyla mercan dede gibi duruyor.

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
amblemi beğendim fakat; tipografinin üzerine biraz daha düşmeliydin. ş harfi var orada, o ş harfinin çapağını biraz daha şıklaştırabilirsin. olduğu gibi koymuşsun oraya. logo da da iki farklı font kullanmışsın olmamış, bülent ersoyla mercan dede gibi duruyor.

Demin bir başka çalışmama daha yorum yapmışsınız.Eleştiriler yapıcı ve seviyeli olduğu müddetçe mutlaka onlarda kendime bir hisse çıkarırım.Fakat bu tür alaycı eleştiri oldu mu dikkate dahi almam.Ben açmış olduğum konularımı polemik malzemesi yapmam,yapılmasına da asla müsaade etmem.

Son olarak size tavsiye eleştirilerinizi fazla yukarıdan yapmayın biraz aşağıya inin lütfen,aksi halde herkes benim gibi alttan alıp zemini yumuşatmaya çalışmaz.Paçanıza asıldığı gibi sert zemine çekiverir. :wink: