Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Demirtaş ( Doğu Elektrik Makina İnşaat Sanayii Ticaret A.Ş. ) Logo tasarımı

sercansarigul

🌟Usta Tasarımcı🌟
Demirtaş ( Doğu Elektrik Makina İnşaat Sanayii Ticaret A.Ş. ) Logo tasarımı

arkadaşlar logomu daha yenı bıtırım size sunmak iştedim ......:rapp:

demirtalogo1fd8.jpg

demirtalogo2tq4.jpg

belqin

🌟Usta Tasarımcı🌟
Emeğine sağlık teşekkürler bizmle paylaştığın için.

Ben üstten 4. logoya bayıldım :) ama onun dışında da güzel olanlar var ama 4 bence gayet başarılı.

OuroBoRuS

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.hapsu.net
En alttakı Logo Guzel Olmus ama Renkleri tekrar ayarlarsan daha iyi olacaktır. Logosunu hazırladıgın kısıler Bir Şirket ve Sirketler için biraz ciddiyet gerekiyor bence. Koyu Tonları Kullanırsan sana daha cok artı gelecektır. Tabii bu benım fıkrım. Firma Yetkılılerı oyle istemişse orasını bılemem...

mapuskus

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.mustafaduzenli.com
Müşteriden bağımsız harteket edebilme gücümüz olsa..en alttaki logo yu kullanırım DEMİRTAş yazısını da yazmam.. kuyruğuda uzatmam.. Logo kısa öz.. aslında tartışmamız gereken bence Logo denilince şekilmi ? yoksa yazı karekterimi ? Yoka renk mi? önemli.. çok uzun zaman düşündüğümde acaba hepsimi diyor insan.. Örneğin Mcdonalds renginden taviz vermez, nike şeklinden taviz vermez.. Coca Cola ise yazı karekterinden taviz vermez.. bazen logo nedir diye düşünmeden edemiyorum.. bu logo işine çok taktım bu günlerde çokkkk......

Bahtınur YILDIZ

♾️Grafik Gurusu♾️
logo konusunda çok başarılısınız takip ediyorum hepsi çok güzel başarılarınızın devamını dilerim..

creative

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
dünyada faaliyet gösteren elektrik isiyle veya dagittimiyla ugrasan sirketlerin logolarini incelemeni tavsiye ederim... hazirladigin logolar canli renkler ve enerjik bir yapiya sahip..ama sirket ismi ve ünvaniyla biraz tezat düsüyo gibi geliyo bana... bazi template logo tasarimlari satan sitelerdeki logolar gibi calismalarin... yani özdeslesme yok... :( begenmedim...

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
pixsel art tarzı logolara benzettim... =)

gülümser

🏆Pro Tasarımcı🏆
renk konusunda creative katılıyorum. 1. ve 3. çalışmanı beğendim
eline sağlık

peri

Happy Woman
🏆Pro Tasarımcı🏆
bence 4 numara üstten ama bir renk daha katsan nasıl olur acaba

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Çalışmalar güzel ancak şu var yapılmış olan şirketi anlatan herhangi bir şey varmı ? Renkler şirketin yaptığı iş ile pek uyuşmuyor...

Cahit GÜLDEN

Eğitimci Grafiker
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.cahitgulden.com
Tüm çalışmaları sıradan bulduğumu söyleyebilirim, gerek renk varyasyonları ve gerekse buluş açısından orjinal bir çalışma göremedim. Logoların fikir açısından geliştirilmesi gerekmektedir.
Yaşın kaç bilmiyorum ama sana tavsiyem PC seni değil sen PC yi yönet. Yani monitör başına geçmeden önce eline bir kalem al düşüncelerini bir kağıt üzerinde olgunlaştır, monitör başına geçtiğinde kağıtta gerçekleştirdiğin düşüncelerin seni çok daha olumlu yerlere götürdüğünü göreceksin

iyi çalışmalar

:sanat:

laststrokee

🏅Acemi Tasarımcı🏅
insanın fani şeyler bunlar diyesi geliyo......:(

Cahit GÜLDEN

Eğitimci Grafiker
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.cahitgulden.com
insanın fani şeyler bunlar diyesi geliyo......:(

Bu çok felsefi oldu diyesi geliyor insanın da yinede acaba nedir bu fani olan şeyler diye düşünmekten kendini alamıyor insan. Sizin olaya dini açıdan baktığınıza eminim. Size tek bir cümleyle cevap vereceğim.

Eğer mimarsinanda sizin gibi düşünseydi, bugün selimiye cami-i gibi bir şaheser ortada yoktu.

Saygılar hanım efendi.....

sercansarigul

🌟Usta Tasarımcı🌟
arkadaşlar yorumlarınız içinm teşekkürler ama bazı arkadşlar beğendiğini ve beğenmediğini söylemiz yorumunuz için teşekkür ederim . birincisi bazı kişiler şirketle özleşmemiş diyorlar ..müsteri ne iştiyorsa onu yapıyoruz..ikincisi renk konusu..... müşteri işte :) dediği yapmalıyız yapmasak ozamanda biz kötü oluyoruz...cahit abi ben 17 yasındayım meslek lisesi grafik tasarım bölumunu bitirdim.üniversiteye hazırlanıyorumm.... tekrar yorumunlarınız için teşekkür ederimm.....

laststrokee

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bu çok felsefi oldu diyesi geliyor insanın da yinede acaba nedir bu fani olan şeyler diye düşünmekten kendini alamıyor insan. Sizin olaya dini açıdan baktığınıza eminim. Size tek bir cümleyle cevap vereceğim.

Eğer mimarsinanda sizin gibi düşünseydi, bugün selimiye cami-i gibi bir şaheser ortada yoktu.

Saygılar hanım efendi.....

sen üstünde biraz daha düşün.. belki bu ön yargılarından vazgeçersin.

designed by ofa

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Güzel çalışmalar renk uyumları da hoşuma gitti. İyi çalışmalar diliyorum...

Cahit GÜLDEN

Eğitimci Grafiker
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.cahitgulden.com
sen üstünde biraz daha düşün.. belki bu ön yargılarından vazgeçersin.

Ne demek istediğinizi biraz daha açık yazarsanız memnuniyetle düşünür varsa eğer bir önyargımız vazgeçeriz.
Lütfen ne söylemek istiyorsanız açıkça söyleyinki yanlış anlaşılmalara meydan vermeyelim.

Eleştiri olmadan ilerleme olmaz...

Son düzenleme:

graphixxx

🌱Yeni Üye🌱
ben 3 derim class duruyo amabence bıraz daha toparlamalısın...
uzerinde çalısırsan ortaya ıyı bir iş çıkacağına eminim kolay gelsiin..;)