Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Dergi İlanı Gençay Altın ve Pırlanta

ozlemgrfk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Uzun Bi Aradan Sonra Değerli Yorumlarınızı Bekliyorum:)
gencaysl4.jpg

Benzer konular

Manyaq

🌟Usta Tasarımcı🌟
Sevgililer gününü anlatan Gerçekten Süper Bi tasarım %35 olayına bayıldım 5 i kalbe cevirmişiniz emek var:) Emeğinize Sağlık.

freediz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
öncelikle emeğine sağlık canım tasarım çok hoş ;) bu ilanın yapım aşamasını ve ne kadar sürede yaptığını göz önünde bulundurmam gerekirse çok iddaalı bir çalışma :) başarılarının devamını diliyorum :kiss1:

ozlemgrfk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
:angel:sizlere çok ama çok tşk ediyorum arkadaşlar, gerçekten çok kısa sürede oluşan bir tasarım ve belirtmek istiyorum çok fazla vektör kalabalığı yapmadan sade ve kendini anlatan bi çalışma yapmak istedim...:wink:
yorumlarınız benim için çok önemli şimdiden çok tşk ederim...:utann:
herkese kolay gelsinn:giggle:

te0man

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.3dreamaker.net
Güzel çalışma eline sağlık..
Bu arada heralde bu çalışma (maksimum 3 er mm) taşmasız hali çnkü aksi taktirde alttaki web adresi kesilebilir.. Onun dışında çalışmaya gelince pek denicek bişey yok fakat yüzükler hawada kalmış keşke yansıma, gölge qibi ufak bi efek uyqulasaydınız..

ozlemgrfk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yorumlarınız için çok tşk ederim...

mondschein

🌱Yeni Üye🌱
berbat olmus

Moderatör tarafında düzenlendi:

Everlost

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐

Böle terbiyesizlik yapıp berbat olmuş demek yetmiyo...Tabikide işi beğenmemek en doğal hakkın ama kırıcı deil yapıcı olcaksın mesela neden beğenmediğini söylüyeceksin renklermi , fontlarmı , görsellermi vs.. vs.. ama boşuna konuştuğumu biliyorum böle yorumu yapan bi insana laf anlatmak pek kolay deil...(Kaliteni ister istemez belli ettin)

Çalışmaya gelince bence gayet başarılı.Ellerine sağlık...

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
- sevgililer gününde kalp... fontunuzun elyazısı seçimi olması güzel ama daha da okunaklı bir font seçmenizi tavsiye ederim.
- ürünler sanki havada uçuyormuş hissi verdi bana belki daha fazla zeminden kurtarmak ön plana çıkartmak gerekebilir.
- % 35 in 5 kısmındaki kalbi kaldırırsanız yüzdelik dilimin esprisi daha ön planda olur.

emeğinize sağlık

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
'Sevgililer gününde kalpler Gençay'da atıyor' yazısı çok zor okunuyor..Fontu değiştirmelisiniz bence. İnsanlar ilk baktıklarında seçemeyip okumaktan vazgeçebilirler. Birde bence ya zeminde ortada duran kalpleri kaldırın ya da alttaki desenleri..Kalabalık olmuş biraz. Başarılar.

zagrahifideker

🌱Yeni Üye🌱
Güzel olmuş...ama ben sade olmanın farkını severim.sadelik yok sanki...ama güzel...

ozlemgrfk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Böle terbiyesizlik yapıp berbat olmuş demek yetmiyo...Tabikide işi beğenmemek en doğal hakkın ama kırıcı deil yapıcı olcaksın mesela neden beğenmediğini söylüyeceksin renklermi , fontlarmı , görsellermi vs.. vs.. ama boşuna konuştuğumu biliyorum böle yorumu yapan bi insana laf anlatmak pek kolay deil...(Kaliteni ister istemez belli ettin)

Çalışmaya gelince bence gayet başarılı.Ellerine sağlık...

öncelikle çok tşk ederim, böyle kişiler de maalesef aramızda çıkabiliyor işte yani gereksiz yere o yazıyı yazmak o kişiye ne katıyor bilmiyorum.farkındaysanız yazıyı diyorum çünkü sizinde belirttiğiniz üzere gerçek yorum bu değildir...
Gerçek Yorum yapan tüm (((GRAFİKER))) arkadaşlarıma çok tşk ediyorum...:angel:

ozlemgrfk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
- sevgililer gününde kalp... fontunuzun elyazısı seçimi olması güzel ama daha da okunaklı bir font seçmenizi tavsiye ederim.
- ürünler sanki havada uçuyormuş hissi verdi bana belki daha fazla zeminden kurtarmak ön plana çıkartmak gerekebilir.
- % 35 in 5 kısmındaki kalbi kaldırırsanız yüzdelik dilimin esprisi daha ön planda olur.

emeğinize sağlık

değerli yorumlarınız için Çok tşk eder, önerilerini işleme alıp değerlendiricem
:wink:

ozlemgrfk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
'Sevgililer gününde kalpler Gençay'da atıyor' yazısı çok zor okunuyor..Fontu değiştirmelisiniz bence. İnsanlar ilk baktıklarında seçemeyip okumaktan vazgeçebilirler. Birde bence ya zeminde ortada duran kalpleri kaldırın ya da alttaki desenleri..Kalabalık olmuş biraz. Başarılar.

yaa açıkçası zemindeki kalpleri "kapler gençayda atıyor"sloganıyla uyum açısından oraya yerleştirmiştim ama alttaki desenler kaldırılabilir,yorumlarınız için tşk ederim...:smile:

ozlemgrfk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Güzel olmuş...ama ben sade olmanın farkını severim.sadelik yok sanki...ama güzel...

acaba size de zemindeki koyu renk ve geçiş olduğu için mi sade gibi görünmedi,:worried:çünkü genelde açık renk zeminler ve geçiş kullanmadığımız zeminler daha bir sade gibi duruyor farklı bir ağırlık katıyor işlerimize die düşünüyorum.değerli yorumalarınız için çok tşk ediyorum :angel:

Burak OZYURT

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Evet yüzükte gölge veya yansıma olmalı, ve el yazısı fontu daha okunur olmalı, dafonta bakmanı öneriririm çok güzelleri var...