Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Dergi Reklam Tasarımı İçin Elelman Aranıyor. - Türkiye Geneli

eoduzgun

🌱Yeni Üye🌱
Dergi Reklam Tasarımı İçin Elelman Aranıyor.

Program/Seviye: Dergi için A4 boyutunda reklam tasarımı ayrıca diğer reklam malzemeleri tasarımları yapabilen programlarda deneyimli

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Reklam Ajansımıza Bağlı Çalıştırılmak Üzere
A4 reklam Tasarımı Yapabilecek. Makul ücret talebiyle gelecek. İşinde dürüst ve hızlı eleman aranmaktadır. Çok yüksek Miktarda ücret Talepleri dikkate alınmayacakır.
Ayrıca Sizin vereceğiniz ücreti bir öğrenelim gibi sorularda kesinlikle dikkate alınmayacaktır.
Biz gerçekten işini seven, dürüst, zamanında iş teslim edecek ve uzun süreli çalışabileceğimiz vakit nakittir düşüncesinde eleman arıyoruz.
1 kişilik kontenjanımız vardır.
sabit değildir.
size verilecek işi eksiksiz teslim ettikten sonra Türkiye'nin neresinde olduğunuz önemli değildir.

E-posta: eoduzgun@hotmail.com

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

eoduzgun

🌱Yeni Üye🌱
Ilan günceldir

Arkadaşlar;

Gelen Tüm mailleri tek tek inceliyorum.
Her gün akşamları saatlerimi buna ayırmaktayım.
hâlâ işimizin ciddiyetini anlamayanlara bir duyurum olacak.

OSMANİYE - HATAY - ADAN İL VE İLÇELERİNDE YAYIN YAPAN
GÜÇLÜ BİR BÖLGESEL EKONOMİ DERGİSİ VE GAZETE YAYINCISIYIZ
AYNI ZAMANDA BUNLARIN BAĞLI OLDUĞU REKLAM AJANSIMIZ KONUSUNDA
ÖNEMLİ BİR FİRMADIR.
ZATEN HALİHAZIRDA ÇALIŞAN PERSONELLERİMİZ VE ÇALIŞMALARIMIZ MEVCUTTUR
BİZİM AMACIMIZ YENİ KİŞİLERE İŞ SAHASI KAZANDIRARAK
YÜKÜMÜZÜ HAFİFLETMEKTİR.
PAYLAŞIMCI OLDUĞUMUZ ALLAH'IN VERDİĞİNİ HEP BİRLİKTE PAYLAŞLIM
NİYETİYLE BURAYA İLAN VERMİŞİZ.

DAHA AÇIK VE NET ANLATMAYA LÜZUM GÖRMÜYOR
İLANIMIZIN GÜNCEL OLDUĞUNU BELİRTMEK İSTİYORUZ.
VAKİT KAYBI OLUŞTURACAK MAİLLERE ZATEN GEREKEN CEVABI KISACA VERİYORUZ.
HASSASİYET VE CİDDİYETLE UYUMLU ARKADAŞLAR BEKLİYORUZ.
TEŞEKKÜR EDİYOR VE SAYGILAR SUNUYORUZ.
Bölgem Ajans

mkmiktat

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.etiketgroup.com

siz nasıl işverenseniz şartlarınız ortaya koyuyorsanız karşınızdakininde hakları olduğunu gözardı ediyorsunuz kusura bakmayın ama ben ilgilenmiyorum sanırım bu ilanınızı okuyan profesyonel arkadaşarlarda sizi dikkate almamış olacak ki cevap veren olmamış iyi çalışmalar

Beka

🏅Acemi Tasarımcı🏅
1- Büyük harf kullanmayınız, bizimde sesimiz gürdür ama toplum içinde yüksek sesle konuşmayacak kadar adab-ı muaşeret e riayet etmesini biliriz.
2- A4 ilanı kaç liraya yaptırmak istediğinizi burdan yazmamanızı anlarımda hiç olmazsa mail yoluyla ilana başvuranlara bir şekilde söyleseniz?
3- Çok yüksek miktarda ücret talepleri dikkate alınmayacak demişsiniz. Çok yüksek miktardan kastınız ve kriteriniz nedir? Çok yüksek dediğiniz miktar belki bizim için normal bir miktardır yada çok düşük bir rakamdır. Siz rakım ı sıfırın altında olan yerlerde mesken tutarsanız size her yer yüksek gelecektir. Böyle muğlak ifadelerle açılmış ilanlar yüzünden değerli vakitlerinizi almak zorunda kalıyoruz ve bu hoşumuza gitmiyor.
4- Son olarakta insanları azarlar tarzda yazmamanızı öneririm. İş veren olmanız krşınızdakilerinde hakları olduğunu unutturmasın size. İyi çalışmalar.

firatyavuz1983

🌱Yeni Üye🌱
merhaba acil ise ihtiyacım var boştayım gece gunduz çalışmaya hazırım

gamze

🌱Yeni Üye🌱
ben cevap yazmıştım ama dönmediniz

ahmet_online

🌱Yeni Üye🌱
Bu ilanın sahibi olumlu-olumsuz geri dönüş bildirmiyor. Dönmüyorlar.

ialdemir

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bende ilanınıza mail ile cevap vermiştim. Benden örnek işlerimden göndermemi istediniz. Gönderdim ama olumlu olumsuz hiçbir dönüş yapmadınız. Beğenmediyseniz nezaketen de olsa olumsuz dönüş yapabilirsiniz.

ahmet_online

🌱Yeni Üye🌱
Sayın "ialdemir" söyledikleriniz katılıyorum. Amacımız karalamak ya da kötülemek değil. Sonuçta dediğiniz gibi "dönüş yapılmıyor". Admin nerede?

Yöneticiler konuları takip ediyorlar elbet ama ''admin nerede?'' diye kuyuya taş atmaktansa bildir butonunu kullanarak neredeyse dakikasında sonuca ulaşmanız daha çok mümkün..

Moderatör tarafında düzenlendi:

codestech

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bende ilanınıza mail ile cevap vermiştim. Benden örnek işlerimden göndermemi istediniz. Gönderdim ama olumlu olumsuz hiçbir dönüş yapmadınız. Beğenmediyseniz nezaketen de olsa olumsuz dönüş yapabilirsiniz.

valla bende bir sürü bitmiş iş yolladım. dönüş yapmadılar. kurumsal bir kaç dergi tasarımı yolladım ses seda yok..