Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Majestic

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ngrafik.com
modacı jeyan gediğin dergi reklamı çalışmaları

dergireklamsn7.jpg

dergireklam1tg8.jpg

Grafipixel

🏅Acemi Tasarımcı🏅
pantone 871 C ofset yaldızın üzerinde güzel durmadığı bir işi zaten görmedim. resimler profesyonel olunca daha bir zarif olmuş çalışma

suleymankkoklu

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
şık olmuş
ancak ikincisinde yazı bölümünün etrafındaki koltuğa taşan kırmızı desenler olmasa da olur mu acaba ?? Ona sen karar ver
örnek alınabilecek bir çalışma
tebrikler

Majestic

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ngrafik.com
öneriler için teşekkürler arkadaşlar ilk çalışma baskı aşamasına girdi ve dergi de pantone 871c yaldız yok ne yazık ki :(

harun_asa

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
güzel çalışmalar ellerine sağlık arkadaşım...

güneş gün

🌟Usta Tasarımcı🌟
çok güzel bir çalışma çok hoş olmuş.ikincisinde yazının etrafındaki kırmızılık resmi biraz bozmuş ama cok güzel olmuş elinize ve düşünme gücünüze sağlık.:))

Semih Taneri

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Ellerinize sağlık güzel çalışma, zaten profesyonel fotograf çekimi de işin içinde olunca çalışma yarı yarıya bitmiş demektir. Yalnız ikinci çalışmada, arkadaşların üzerinde durduğu kırmızı bandın yanlarındaki kırmızılıkla beraber, aynı bandın içindeki adres bloğu kenarlara çok yakın duruyor. Bence 2-3 mm kenarlardan uzakta kalmasında fayda var. Selamlar...

grapphist

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çalışmalrını yeni keşfettiğim için üzgünüm dorusu çok hoş hepsine bakamadım daha ama bu çok hoş gözü yormayan çok güzel bir uyum ellerine sağlık.

Majestic

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ngrafik.com
x dergisi içerisinde bir sayfa tasarımı yani peki anlaşıldı.derginin sayfa yapısıylada uyuşuyordur eminim bilmem sayfa numarası renkleri arkaplanları falan

ben derginin içeriğine uygun tasarım yapabilirim ama derginin tasarımına uygun bir tasarım yapmayı çokda doğru bulmuyorum müşteri ve kullanıcı odaklı düşünmek lazım bu çalışmalarda, nihayetinde önemli olan firmayı en anlaşılır şekilde ifade etmek ve reklamın firma sektörünündeki amacına ulaştırmak, bu nedenlerle derginin şablon tasarımına uygunluğu tartışılabilir bir konu diye düşünüyorum...

memoli4646

♾️Grafik Gurusu♾️
elinize sağlık güzel çalışma. 1. yi tuttum ben. sadece bir sorum olacak. adres o şekilde mi yazılacak? tasarıma göre çok kaba olmuş bence ;)