Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

mgrafik

🌟Usta Tasarımcı🌟
formaiy7.jpg

Arkadaşlar Derneğimiz futbol takımı için forma hazırlatmak istiyoruz ben acizane bir tasarım yaptım elinde forma tasarımı yada forma tasarımları ile ilgili faydalanabileceğim bir yer varsa paylaşmanızı isterim... şimdiden teşekkürler "tasarım iddialı değildir" :)

Benzer konular

mc_mrt

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.gravideo.org
Eğer Bunu Kullanıcaksan, Sırt Numaralar Daha Yukarda Olursa Daha Güzel Olabilir. Şimdiden Başarılar.

mehtap's designer

🌱Yeni Üye🌱
mrb
logodan çıkışlı bir forma tasarımı. sorttaki üst çizgiler olmamalı o kısmı sadeşleştirmelisin...iyi çalışmalar diliyorum

frp

🏅Acemi Tasarımcı🏅
:hmm2:bence de sanki şorttaki üst çizgiler giderse daha sade ve başarılı olucak gib..ama bence yine de cizgisel anlamda daha farklı birseyler yapılabilir gibi geldi..mesela şortttaki alt kalın kırmızı görüntüyü tshirt kollarında da kullansan daha mı iyi durucak acaba..

grkm1303

🌱Yeni Üye🌱
ben de bi tasarım yaptım

tasarım yaptım ama buraya nasıl koyacağımı bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim

grkm1303

🌱Yeni Üye🌱
benim tasarımım
dernek-futbol-takimi-icin-forma-tasarimi-t5989.html

dernekformassy8.png
yorumlarınızı bekliyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:

rahmet

🏅Acemi Tasarımcı🏅
söylenecek söz kalmamış zaten..kolay gelsin..

kaos44a

🌱Yeni Üye🌱
üst formasındaki numaranın altındaki beyzlık olmasa daha ii olur logu işini ise sol üst köşeye koy ortada yanlız olmuş hoş durmuyor orayada ne dernegi ise ismini yaz derneginnn