Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Dershane Afiş Çalışmalarım... (001)

ugurbilgin

🌱Yeni Üye🌱
yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim...

ETKİN DERSHANESİ - KPSS AFİŞİ

etkinkpssgc8.jpg

ETKİN DERSHANESİ - ALES/DGS AFİŞİ

https://img253.imageshack.us/img253/7753/etkinalesnt6.jpg

Benzer konular

qT_terry

🏅Acemi Tasarımcı🏅
güsel bi çalışma arkdaşım emeğne sağlık teq bişiy sölicem birbirlerinden biraz kopuk gibi duruo ellerine zihnine sağlık

Yunus PARLAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.evdetasarim.net
Öncelikle elinize sağlık. Çalışmaya gelecek olursak, başarılı buldum ben fakat afişlerde çok yazı olmasına karşı olanlar içerisindeyim. İnsanlar tarafından 6 sn. bakılacak bir çalişmanın görsel yönüne ağırlık verilirse daha akılda kalıcı olacağı kanaatindeyim. Saygılar.

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
Kamu Personeli Seçme Sınavı yazısı hiç okunmayacak bi hal alacakmış gibi.. zaten KPSS yazmışsın.. bence yazıyı tamamen kaldır yada görünecek hale getir..

Aslında şu telefon numaralarınada bi çare gerekir gibi diyeceğim ama hitap ettiğin kitle Üniversite mezunları olduğu için anlamayacak yada zor anlayacak insan oranı az tabii.. ve şıklığınıda göz önüne alırsak yorum yapmıyorum:p

Gayet güzel bir çalışma ellerine sağlık...

the_one

♾️Grafik Gurusu♾️
Kullanılan görselin biraz haksızlığa uğradığını düşünüyorum. :)
Şaka bir yana görselin orada olması çalışmaya nasıl bir katkı yapmış anlaşılması zor.Ayrıca görsel ile yazılar arasında bıraktığınız boşluk olması gerekenden fazla olmuş gibi.
Bu arada firmanın logosu nerede? En önemli detayı atlamışsınız.Firmanın logosu bu kadar küçük ve etkisiz bir boyutta kullanılmamalı.
Kolay gelsin.

Son düzenleme:

grafixtra

🌱Yeni Üye🌱
Ellerine sağlık, çok güzel olmuş... Ama biraz daha bütünsellik sağlayabilir, renkleri daha özgün çalışabilirdin...

answersaray

🌟Usta Tasarımcı🌟
KPSS ye sadece üniversite mezunları girmez...logo biraz daha büyürse daha Etkin olacak sanırım:)) arkadaşlarında dediği gibi kamu personeli seçme sınavı yazısında opak çok az ve okunmuyor, tel numaralarına da bir çözüm buulmalısın...görsel olarak hoş duruyor...emeğine sağlık...

Son düzenleme:

ANIL YÜNCÜ

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.dbrajans.com
eline sağlık kardeşim ama yazı renklerine dikkat edersen daha okunaklı yazarsan daha dikkat çekici olabilir

mawi06

🏆Pro Tasarımcı🏆
güzel bir çalışma eline sağlık ancak beyaz font ile yazdığın kamu personeli seçme sınavı yazısını kaldır.

dreamsantana

🏆Pro Tasarımcı🏆
Ben o yeşilliğin ne anlama geldiğini veya neden orada olduğunu anlayamadım. Sadece göze hoş görünsün diye mi? Zirveye doğru gidiliyor gibi geldi bana ama basamaklar yok ve çıkılacak yerde yok. Başka da birşey düşünemedim. Kpss kursunu ön plana çıkaracak bir slogan bulabilirsin.