Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Dershane el ilanı çalışması Başarı Etüt Eğitim Merkezi

tuba

🏅Acemi Tasarımcı🏅
eleştirileriniz için tşk.ler

elilanko0.jpg

bygrafiker

🌟Usta Tasarımcı🌟
Çok karmaşık, bakarken içim sıkıldı.
Bir dersanenin yapmaması gereken bir sürü göz boyama var. Lise Sınavları zaten OKS ile belirlenir bunu bilmeyen yok ve altta defalarca sağlık lisesi, anadolu lisesi, fen lisesi gibi tekrar tekrar söylemenin bir manası yok. okuldaki başarıyı arttırmak ile taktir teşekkür almak da bunun gibi birşey başarı artınca zaten dereceye göre belgelendirilir. İşin seninle ilgili bölümünü eleştirmiyorum. çünkü bu dershane yapmak istediği reklam politikası ile çok kaliteli bir işi haketmediği kanaatindeyim.bu onlara yeterince fazla. saygılar.

erdesign

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bygrafiker sana katılıyorum çalışmaya gelince çok karmaşık arkaplan rengi çok sıkıcı geldi bana bir de şu reklam işinde anlamadığım şey bu ilan belki A5 olucak öyle zannediyorum yani bu kadar yazıyı niye istiyorsun be adam :) mesela o ok içinde 8 tane slogan olacağına 1 tanesi yazılsaydı yeterliydi ben onların yerinde olsam ilköğretim için ayrı ilan lise için ayrı ilan olsa daha güzel olur bu kadar karışık olmaz

tipik müşteri işte hem cam kenarı ister hem rahat olsun der..:)

esrayet

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Kandırılıyormuş hissi veren bir ilan.

muss

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Desing güzel ama karmaşık duruyo bak sade font kullan kalın değil gerçektende pyasada yapılan basit ilanlara benziyo (sorun Fontlar )

grfkr42

🌟Usta Tasarımcı🌟
ya arkadaşım kusura bakma ama belki senin elinde olan birşey değildi ama çok bilgi var gerek yok bence müşteri anlamaz senin yönlendirmen gerek olamamış

gülümser

🏆Pro Tasarımcı🏆
tipik müşteri işte hem cam kenarı ister hem rahat olsun der..:)

söyleyecek başka birşey yok bu herşeyi özetliyor zaten

micoudmk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence karışık olmuş ama sizin elinizde olmadığı kesin çünkü tasarımdan çok bilgilerin gözükmesini ister bi dershane müşterisi. Grafiksel olarak bir yorum yapmak güç başarılar.

niyogara

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bence fana Değil

kasvera

🌟Usta Tasarımcı🌟
açık konusmak gerekirse daraldım

almy

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tasarım çok kötü.. renk seçiminde dahil...

filizzz

🌟Usta Tasarımcı🌟
çok karışık okumak istemedim bakınca cidden müşteriiyi ikna et bence bu kadar bilgi çok fazla birde rengini farklı kullan derim kolay gelsin

twinblade

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bence renk problemi yani bir uyumsuzluk mevcut. ve yazılar iç içe girmiş...

kirpi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bakmaktan yoruldum,eleştiri yapmaya takatim kalmadı :)

lastshadow

🌱Yeni Üye🌱
'teşekküler belgesi' yazmışsın dikkat et böyle basılmasın. başarılar.....

raiff

🌟Usta Tasarımcı🌟
Arkadaşlar gereken yorumu yapmışlar.. Benimde soyliyeceğim çok yazı var ve karmaşa duruyor.. zamine kullandığın renkte gözü yoruyor.

kzmbim

🌱Yeni Üye🌱
Birde bu el ilanını eline alıp okuyan kişinin gözüyle bakmak gerekir. Ön plana çıkarılmak istenen fiyatlarmı, verilen eğitimler mi ? Önce ona karar verilmeli. Sade bir yazı ile yazılmalı gibi geliyor.

bar.20

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
font uymamış tasarıma

burhandmr

🌟Usta Tasarımcı🌟
çoookkk kalabalik, el ilanlari öyle uzun uzadiya okunan seyler değildir. eger o el ilanindaki bilgi benim icin cok ama cok önemli bisey değilse söyle bir gözümün ucu ile bakarım ve benim icin o ilan görevini tamamlamistir. sanirsan bütün insanlar icin de böyle, zaten insanlarin kafasinda bin tane tilki aman birinin kuyrugu birine degmesin diye kendilerini paralayarak dolasiyorlar, kseyi döndügünde eline sıkıstırılan bu el ilanin dan sizce kac satir okur. bence okumaz bile bence el ilani biraz daha gizemli olmali ki insanlarin ilgisini çekebilsin ve dükkana o kisiyi getirebilsin o dükkanda zaten o el ilanini paraya cevirecek, ikna kabiliyetleri yüksek insanlar var ve bundan sonrasi onlara kalmis, insanlarin geleceklerini, o anki yasamlarini, kariyerlerini etkileyecek ve ceplerinden para cikacak bir karar icin bir el ilanina bakip tamam diyeceklerini ummak pekte anlasilir degil. el ilanindan hersey var ama bir sey eksik can alici unsur, her seyi sil, tek bir resme tek bir slogana odaklan. görselligi daha güzel amaca daha uygun bir is cikacaktir ortaya. eline saglik

bright

🌟Usta Tasarımcı🌟
arkadaşım diğer arkadasların dedikleri doğru calısma cok karışık görünüyor ama bi de işin şu yönü var günümüzde artık tasarım önemil ve kalite önemli değil hızlı iş ve müşterini beğenisi önemli o yüzden bence yap müşteri beğensin önemli olan bu