Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Dershane Tasarımı 2 Serhat Dershaneleri

vonwien

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.saymedya.com
Arkadaşlar öneki tasarımlarıma yapmış olduğunuz değerli yorumlar için teşekkür ederim. Bikaç arkadaşın densiz yorumu dışında bana çok yararınız olduğuna inanıyorum. Göremediğim noktaları farketmemi sağladınız. Bu açık hava çalışması için de yorumlarınız bekliyorum.​
:emo1:

48874172.jpg

Benzer konular

oneturk

🌱Yeni Üye🌱
bence sloganla resim uymuş, ama eksik bişeyler var sanki...

Barış Akgün

🌟Usta Tasarımcı🌟
on plana bır fıgur cıkmıs ama arka figurler ondan farklı bır pozısyonda dgıller yanı rahatlar kol kola gırmısler vs vs bunlar bana alakasız geldı arka resım hazır oldugundan degıstırme durus degıstırme ımkanın yok farklı bıseyler denemenı onerırım. kolay gelsın

Güneşş1

🌟Usta Tasarımcı🌟
Font.Dıkkat edılmelı..Genel''G'' buyuk yazılmalı,kültür,yetenek,eğitim... o sırayı ya komple büyük yazılmalı yada baş harfleri büyütmelisin...Çünkü Serhat'lıyız ''a da (serhat) yerın logosunu koysan daha hoş durur bence.

vonwien

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.saymedya.com
on plana bır fıgur cıkmıs ama arka figurler ondan farklı bır pozısyonda dgıller yanı rahatlar kol kola gırmısler vs vs bunlar bana alakasız geldı arka resım hazır oldugundan degıstırme durus degıstırme ımkanın yok farklı bıseyler denemenı onerırım. kolay gelsın

aslında bizim yapmak istediğimizde buydu. Sadece ön plandaki figür değil tamamındaki rahatlığı kullanmak istedik çünkü bir takım çalışması izlenimi yaratmak istedik. yorumunuz için teşekkür ederim, edebiyle yorum yapan insan sayısı azalıyor, nezaketinizden dolayı teşekkür ediyorum ayrıca.

dreamsantana

🏆Pro Tasarımcı🏆
Öncelikle beğendiğimi ifade etmek isterim. Ama yukarıdaki dizgiden şöyle bir sonuç çıkabilir, genel kültür ve genel yetenek neyse de eğitim bilimlerinde lideriz. Bence hepsi aynı şekilde yapılır ve yazılırsa bu yanılgının önüne geçilebilir. Arka fon ve yazı renklerinin farklı olması ile birbirinden ayrılmış. Bir de alt kısımdaki adres ve telefon numarası çok büyük bir font ike yazılmış. Sanki orayı doldurmaya çalışmışsın gibi geldi bana. Afişlerde adres ve numara daha küçük yazılır.

Şunu da unutmamak gerekir. Örneğin ben bir afiş hazırlayacağım zaman buna artık söylenecek bir eksik bırakmadım diyorum ve burada paylaşıyorum. Sonra bakıyorum neler neler yazılmış. Sonra çok acımasızca yorum yazanlara özel mesaj yazarak nedenini soruyorum. Çoğu zaman kusura bakma, aceleye geldi gibi cevaplar alıyorum. Hata bulunkak istendiği zaman illaki birşeyler bulunabilir. Benim yazdıklarımı da bu şekilde anlamanı dilerim.

Çalışmalarınızda başarılar. Kolay gelsin...

enstantane53

🌟Usta Tasarımcı🌟
kullanılan görsel simgesel tabikide, ama ilk gördüğümde aklımdan "eğitimlisiniz kültürlüsünüz ama üzerinize bişey giymemişsiniz" demek geldi... ayrıca iletişim bilgileri vermek yasak bildiğim kadarıyla... klasik bir dershane kitabı, diyecek pek bişey yok, ama grafiker olmayan biri için güzel bence.

answersaray

🌟Usta Tasarımcı🌟
yeşil ve koyu yeşil renkleri sevmedim...kırmızı ile çok zıtlaşmışlar...ondan bir eksiklik var gibi duruyor..çünkü tasarım tek bir afiş olamamış..bence yeşil ve koyu yeşili lacivert ve gri ile değiştir bir de öyle gör...tahminim daha çok seveceğin...telefon numaraları dreamsantana'nın dediği gibi çok büyük..birde KPSS fontun sıradan kalmış gibi...genel olarak beğendim...ellerinize sağlık...

vonwien

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.saymedya.com
Öncelikle beğendiğimi ifade etmek isterim. Ama yukarıdaki dizgiden şöyle bir sonuç çıkabilir, genel kültür ve genel yetenek neyse de eğitim bilimlerinde lideriz. Bence hepsi aynı şekilde yapılır ve yazılırsa bu yanılgının önüne geçilebilir. Arka fon ve yazı renklerinin farklı olması ile birbirinden ayrılmış. Bir de alt kısımdaki adres ve telefon numarası çok büyük bir font ike yazılmış. Sanki orayı doldurmaya çalışmışsın gibi geldi bana. Afişlerde adres ve numara daha küçük yazılır.

Şunu da unutmamak gerekir. Örneğin ben bir afiş hazırlayacağım zaman buna artık söylenecek bir eksik bırakmadım diyorum ve burada paylaşıyorum. Sonra bakıyorum neler neler yazılmış. Sonra çok acımasızca yorum yazanlara özel mesaj yazarak nedenini soruyorum. Çoğu zaman kusura bakma, aceleye geldi gibi cevaplar alıyorum. Hata bulunkak istendiği zaman illaki birşeyler bulunabilir. Benim yazdıklarımı da bu şekilde anlamanı dilerim.

Çalışmalarınızda başarılar. Kolay gelsin...

yorumunuz için teşekkür ederim, fakat genel kültür genel yetenk ön plana çıkartılmak istendi, müşteri tarafından. keza adres ve logoda aynen. malum orta anadoludayız ve bir eğitim kurumuyla çalışıyoruz. bu zaten müşteri yönlendirmesinde yapılmış bişey.

yorumlarla ilgili olarak ise, ben grafiker değilim ve sadece bişeyler öğrenemeye çalışıyorum sizler sayesinde. ama benim bile o kadar absürt bulduğum çalışmalara hiç beklemediğim kişilerden öyle enteresan yorumlar gelirken , grafiker olmayan birisinin yaptığı çalışmalara bu kadar büyük yıkıcı tepkileri anlamıyorum.

herneyse teşekkürler....