Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

desinatör olmak için grafikerlikmi okumak lazım_?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

selenay82

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar ben desinatör olmak istiyorum.grafikerlikmi okumam lazım.

Benzer konular

sons

🌱Yeni Üye🌱
Desinatör olarak yetiştirmek üzere eleman arıyoruz.İlgilenirseniz görüşebiliriz.Böylece hem maaş alırsınız hem de desinatör olursunuz.

cavusemel

🌱Yeni Üye🌱
Bende desinatör olmak istiyorum. Bilgisayarıma photoshopla freehand programlarını yükledim. Kendi kendime öğrenmeye çalışıyorum. Yetiştirilmek üzere eleman arayan varsa eğer ilgilenirseniz çok sevinirim.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Bende desinatör olmak istiyorum. Bilgisayarıma photoshopla freehand programlarını yükledim. Kendi kendime öğrenmeye çalışıyorum. Yetiştirilmek üzere eleman arayan varsa eğer ilgilenirseniz çok sevinirim.

Bu mesajınızı ilan bölümünde açarsanız mutlaka istediğiniz özellikte bir cevap alabilirsiniz.

cavusemel

🌱Yeni Üye🌱
Teşekkür ederim yeni üye oldum tam bilmiyorum kuralları.

betus35

🌱Yeni Üye🌱
bende desınatör olmak ıstıyorum ızmırde ıkamet edıyorum grafıkerlık uzerıne okudum

designer27ist

🌱Yeni Üye🌱
Ozel desınatorluk egıtımı verılır

Merhaba, istanbulda yaşıyorum 8 yıldır emprime baskı desinatörüyüm ve aynı zamanda nakış desinatörlüğü yaptım bildiğim programlar Photoshop,CorelDaraw, Freehand,Illustrator, ve nakış desen programı olarak accurate-4 biliyorum, OZEL DESINATORLUK EĞITIMI VEREBILIRIM ilgilenen arkadaşlar OZEL MESAJDAN irtibat kurabilir PM yolu ile irtibat kurabilir

mikail_çelik

🌱Yeni Üye🌱
mrb ben acurate-4 programını biraz biliyorum ve egitimini almak istiyorum eger yardimci olursaniz sevinirim

bys_mavi

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Desinatörlüğe hevesli nekadar insan varmış :D

desenelle27

🌱Yeni Üye🌱
merhabalar ben 10 senelik tecrübeli bir desinatörüm, desen dersi almak isteyen olursa özel desen dersi veriyorum, baskı ve nakış desen dersi BASKIDA PHOTOSHOP ve COREL üzerine DESEN DERSİ VERECEĞİM nakışda ACCURATE-4 ile ders vereceğim özel desen dersi almak isteyen olursa yardımcı olurum kolay gelsin ------------

özgüll

👑Efsanevi Grafiker👑
Bunları işveren ya da iş arayan bölümünde yazmalısınız. Konu çok dağılmış burada...:(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...