Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Deterjan Firma Afişi

tecnomic

🌱Yeni Üye🌱
elazioslaffy3.jpg

Benzer konular

Basaru

🌱Yeni Üye🌱
Font kullanımı açısından bütünlük sağlasaydınız daha iyi olurdu. Birçok şey de birbirine girmiş durumda görünüyor. Meşgul bir tasarım bence. Arkadaki fotoğraf daha yüksek çözünürlüklü olsaydı daha iyi olurdu. Sol ve sağdaki dekoratif elemanları da rahatsız edici buldum. Belki büyüklüğünden ve yerlişiminden, belki de gereksizliğinden. Emin değilim.

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
evet bencede sanki fazla kalabalık oldu...dağaları orda mis koku anlamına mı geliyor? ozaman neden gece? günduz ışıltılı olsa? bir daha başla bir şeye düşünün! kalabalıktan kurtulun;) insanın gözleri yormasın bu afişe bakarken. kolay galsın

koserim

🏆Pro Tasarımcı🏆
Tek Bir Font Kullanmanı Tavsiye Ederim...

:::AmbrosiA:::

♾️Grafik Gurusu♾️
ürünler bayanın yüzüne çok yapışmış vaziyette gibi geldi bana... ayrıca biraz daha sadeleştirmek gerek afişi... çok kalabalık...

Engin BÜTÜN

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ruzgarajans.com
Eline sağlık arkadaşım gayet güzel duruyor bende üsteki font kullanımını pel beğenmedim ama dediğim gibi çalışman başarılı..

hpanter1977

🌱Yeni Üye🌱
bence de fontlar cok kalabalik gorunuyor.bayan kaybolmus imajlar arasinda.goz yormakta.bayan olmasa bile tanitilabilir bu urun.ve marka da arka planda kalmis..

tecnomic

🌱Yeni Üye🌱
Tecnomİc

EleŞtİrİ Ve Önerİlerİnİz İÇİn TeŞekkÜrÜ Bİr BorÇ Bİlİrİm

Guapa

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bende dağa bir anlam veremedim arkadaşım tabağı salyangoz gibi yuvarlayarak tasarımı dahada yoğunlaştımışsın birde zaten bu ürünlerin tasarımlarını yapmışsın tekrar bardak tabak tül koymak yerine kaliteli bir bayan bularak yapmak istediğin görüntüyü daha zenginleştirebilirsin.Sadece fikir kolay gelsin:)

sedat40

🌱Yeni Üye🌱
Ya kadın ya da ürünler yanlış yerde duruyor. Ama düşünce olarak güzel. Sadece temizlik değil bir serinlik hissi de veriyor. Bir de free pluginlerle yapılan fontlardaki şu kabartma etkisi olmasa.