Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Dijital Baskı Makinası ( Kararsızlık )

ankaradijital

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşım flora makinalarından alırsan yada konıca sen bütün paranı sadece boyaya verirsin ha bire baskıda kafa kesiyo üstelik servis sorunlarıda bir numara bak saatcioglunu ara spectra al bidonu doldur bir ay baskı yap hergün ne kafa tıkanınca puslama derdi ne başka bir derdi var servis mi saatçioglunun 400 makinası var piyasada internetten gir bak

ankaradijital

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bu arada düşünürsen spectra polaris320 9 aylık 1440 dpi baskı makinamı sana satabilirim
ben sürekli iş yaptıgımdan hatalı makiina seçimi yaptım 35 pl makina alacagım bunu satıp yada 5m

terminator_dx5

🌱Yeni Üye🌱
bu makina forumda yazdığın saksı gibi kullandığın makina değilmi?

ankaradijital

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kardeşim sana cevap verenlerin alayı zaten bumakınaları pazarlamaya calışan pazarlamacılar kanma

arkadaşım sen makınayı kullanmayı bilmiyorsan makına ne yapsın

senin o beğenmediğin o kafalar ile ben saatte 37 metre kare baskı alıyorum hemde 3 pas 2 pas bile iç mekan kalıtesinde
hatta daha da ileriye gideyim bizde iç mekan makına yok ama o kafaların baskılarını iç mekan olarak satıyoruz
sanın bahsettiğin kafalarıda biliyorum ben konica mı aman benden den uzak düşman başına

bir kere isketet mi kafalarmı onemli en bunu cöz onda sonra makına tavsiye et

cünkü insanları yanıltan o kadar cok üye varki bu sitede bilen de bilmeyende konuşuyor

senin saatçi oğlundan aldığın makına seiko spt 512 kafalı 6 renkchelenger değilmi?
Emin ol o kafaların solvent tarzı baskı kafaları arasında rakıbi yok istediğin teknik servisede sor

arkadaşıma katılıyorum bir an ben bile kendi seıko makinamdan şüpe ettim spectra kafa ve seıko kafa makineler bendede var ama seıko da işi ver bir daha bakma ne zemınde sorunu olur nede baskı kalitesinde saaatçioglunun makinası 10 numara ama maxsima lar çok pahalı bildigim kadarı ile 45000 dolar diyolar

Erkan DERYA

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.istanbulreklam.com
Çok ilginç mesajlar..
Uygun boya ve temiz kullanıldığı sürece tüm baskı kafaları düzgün çalışırlar.. Makinelerin kendi aralarında mekanik ve yazılım farklılıkları vardır. Adı geçen baskı kafalarını üreten firmalar merdiven altı üreticileri değiller.. Tüm doğrular bir araya gelince en kötü denilen baskı kafası bile çok iyi performans verir..

ŞAHİN REKLAM

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Firma olarak optimumdan makina olarak maximadan şaşma maxima mükemmel bir makina baskı kalitesine ilk gören inanamıyor alışılagelmiş çin malı gözüyle bakıyor insanlar ama alakası yok firmaya gelince o firmadan nilgün hanım var ben kendisiyle görüşmüştüm referanslarıylada görüştüm gece dahi olsa teknik servis on numara asla işin yarım kalmaz bence maximadan şaşma on numara makina maiyet düşük piyasaya rahat rahat çalışırsın