Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Diles Tekstil Logo Calısmam.

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
inşaat ltd. şti. nin bütününü firma isminden biraz daha küçük puntlarla yazmalısınız. Ayrıca ayırdığınız çizgide gereksiz duruyor.
firmanın bütünlüğünden kopmamasındada fayda varç Renk alternatifleri oluşturursanız daha dikkat çekiçi olabilir.
emeğinize sağlık

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bu bir tekstil firması olmasına rağmen emlak firmalarında kullanılan çatı gibi rabıta oluşturmak nedir anlamadım.Kumaş balyası tamam ama bu seferde üstündeki yazının düzensizliğine değinmek isterim..
İlk olduğundan dolayı belkide fazla yazdım ama baştan düzeltmelerini ve dikkat edeceğin konuları görürsen bundan sonrakilerde de daha özenli çalışırsın..Kolay gelsin..

cagrinho

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bence alt tarafta ikinci kez firmanın adını yazmamalısın...

kopukhasan

♾️Grafik Gurusu♾️
dua et firma ünvanı daha fazla uzun değil
yoksa sen (yine) her dal için bir malzeme kullanırdın
dolayısı ile de işin içinden çıkılamazdı

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
Forum kuralları
2:cool: Açmış olduğunuz konu, içeriğini ve sorununuzu kısaca anlatmayan "yardım", "lütfen yardım" "işte benim logom" "yeni yaptığım kartvizit" vb… genel anlam taşıyan başlıklarla konu açmak yasaktır.

Başlık degiştirilmiştir.

ayşe özmen

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bu bir tekstil firması olmasına rağmen emlak firmalarında kullanılan çatı gibi rabıta oluşturmak nedir anlamadım.Kumaş balyası tamam ama bu seferde üstündeki yazının düzensizliğine değinmek isterim..
İlk olduğundan dolayı belkide fazla yazdım ama baştan düzeltmelerini ve dikkat edeceğin konuları görürsen bundan sonrakilerde de daha özenli çalışırsın..Kolay gelsin..

Çok güzel yorumlamışsın arkadaşım aynen katılıyorum size.

helenistik

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence o kumaş rulosundaki yazıyı kumasa göre şekillendirmeyi ve aşşağıdaki diles tekstil yazısını kaldırmayı düşün.

bestwolf

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yazı font ve puntoları + üstteki çatı deseni vee aradaki çizgiyi kaldırarrak çeşitli renkler deneyebilirsin özllkle rulonun üstündeki yazıyı oraya uyarlamaya dikkat etmen gerekir.... ;)

catalbaselcuk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.tasarim-ci.com
Hepinizin Önerisini Dusunup bır dahakı calısmamda yapacgım ve buraya koyacagım ...
Yorum Yapan Ve Yardımcı olan herkese Tesekkur ederım...
Selçukhan Catalbas..

posthumous fame

🏅Acemi Tasarımcı🏅
benim ilk gözüme çarpan kumaşın dalgalanmasına ragmen yazının dümdüz kalması oldu

yorumları okudum, bence yeni bir logo çalışşanız, önerileri değerlendirmekten az zamanınızı alacaktır ^^

kolay gelsin