Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Dili Kurbağaya Çevirme

ser1gen2

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ders ingilizce bir siteden çeviri programı yardımıyla çeviri yapılarak aktarılmış. Doğal olarak çeviri çok kötü ama sonuçta photoshop için temeli olanlar fazla zorluk çekmez sanırım. Belki denemek isteyenler olur diye dersi paylaşayım dedim. Herkese iyi çalışmalar.

Sayfa 2
Kurbağayı bırakıp onu sürükle pencereyi aç Yüzleşin Tabaka Rotate ve kurbağayı yeniden boyutlandır

Bir tabaka maskeyi ekle Kurbağa Tabaka ve maske unneeded bölümler. Mutlurken sonuçla menu/layer/remove tabaka mask/applyı tıklatır
Hemen silgi aracı kullanabilirsiniz , fakat maskelemek daha fazlaya işlemin kontrolunu verir

Sayfa 3
Dili seç Yüzleşin Tabaka kopya yeni tabakadaki o ve onu koy arasında Yüzleşin Ve Kurbağa .
Daha alçak civarında 40%a frog tabakanın donukluğu onu görülebilir ve sonra sürdürmek için henüz dönüştür Dil Kurbağaya uymak için tabaka

Gizlendiğiniz zaman Kurbağa Onun benzediği tabaka bu

Sayfa 4 Şimdi ctrl+click Kurbağa Seçmeyi yapmak için tabaka ve klon araçla seçilmiş bölgeyi doldurur Dil Tabaka

(tersi seç) ardından ctrl+shift+iye vurup silin. (ctrl+d) deselect
Silebilirsiniz Kurbağa Tabaka da sizi isterseniz won’t artık ona ihtiyaç duyar
Yeniden boyutlandır ve rotate Dil (oyu hafifçe daha büyük yapmalıydı gerekli ve karışım daha alçak kenar Yüzleşin Tabaka kullanma tabaka maske silgi ya da klon araç

Sayfa 5
Şimdi gölgeler. Bir yeni tabakayı yarat altında Dil ppSizin adlandırabildiğiniz p o 1'i gölgelendirin ppP ve boya siyah gölge çevresinde Dil Bir küçükle fırçalar
(civarında 2pxin bir rdiusu bir gaussian karaltı filtreyi uygulayıp yumuşağa tavrı hafif karıştıran tabakayı kurun

Yeni tabakayı yap üstünde Dil Tabaka onu adlandır 2'yi gölgelendirin ppP ctrl+click Dil Seçmenin içinde tabaka ve boya gölgeler hemen kenarlar
Deselect yumuşağa tavrı hafif karıştıran karaltının kurduğu gaussianı uygula

Sayfa 6
Hemen hemen yap. Şimdi bir yeni tabaka hepsinin ötesinde tabakalarınızı yapıp onu ara Aydınlatın Klon aracı gasp et hemen denetime emin tüm tabaka seçmeyi kullan ve klon bazı yankı. Onları boyayabilirsiniz , isterseniz fakat cloning daha basittir

Sonuç böyle olmalı

Moderatör tarafında düzenlendi:

barisk

🌟Usta Tasarımcı🌟
Çok güzel bi ders olmuş. :)

BATMANCU

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Güzel olmasına güzelde çeviri çok kötü bir şey anlamdım desem yalam olmaz yani düzgün bir şekilde anlatılabilirse daha güzel olur bence.
Bir şey sorucam resimdeki o dil bu hale bu derste yapılmıyor sanırım başka bir yerde yapılıp buraya atılmış.

greenblue

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
paylaşım için tşkrler, çok iğrenç olmuş :D

grevs

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
süper olmuş aynı fotolar olsa denemek isterdim ama

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
ilginç bir ders teşekkürler...

ser1gen2

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar uzun zamandır net'e giremiodum Türkiyede değildim.Bu Çeviriyi ben yaptım çok hızlı bir çevirme oldu en yakın zamanda başka derslerde görüşecez.İyi ve kötü yorumlar için çok sağolun:D

AC/DC

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yabancı sitenin adresini vermenizde sakınca var mı? ingilizce bilenler belki daha iyi anlarlar:)

cihanpesmen

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Thanks to ImageShack for ''Free Image Hosting '' yazan yerdeki foto açılmıyo .. denemek istiyorum ama foto yok :S