Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

dışmekan makine alcam tavsiyelerinizi bekliyorum

gacal39

🌱Yeni Üye🌱
150 cm boyunda dış mekan baskı makinesi almak istiyorum ama kaliteli bir makine olsun istiyorum yaptığım araştırmalara sizlerinde tecrübe ve yorumlarınızı katmak istiyorum.. zamanını ayırıp yazanlara şimdiden teşekkürler..

ShEwChAt

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bence infinty 8160+ plus veya infinty 6150. ama bu makinaları alacaksan aracı bayilerden değilde özaktan alırsan daha iyi olur arıza ve servis konusunda üstüne tanımıyorum...

sensei01

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Seiko kafa veya spectra kafa bi makina almalısın bence.
Seiko kafa 3,20 kullanıyorum gayet memnunum
ama 150-160 lık bi makine alacaksan yeni mimakilere de bakabilirsin.
ilerde değiştirip büyük ebatta almam dersen...

atamec

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.inkbank.net
150de ROLAND ve MIMAKI JV serisine mutlaka bakmalısın. Servis verdiğim sürece kurduğum bu makinelere teknik destek hiç vermedim desem yeridir. Boya tüketimi çok az baskı maliyetide öyle. Burada birçok kişi size farklı makine sunabilir ama önemli olan makine değil kullanımdır. Kullanım hatalarından kaynaklanan problemler daha fazla. Makine nede olsa insan kontrolunde. Umarım doğru kararı verir işlerini daha kazançlı bir duruma getirirsin. Şimdiden hayırlı olsun diyorum.

SKYTH

🌟Usta Tasarımcı🌟
150 cm boyunda dış mekan baskı makinesi almak istiyorum ama kaliteli bir makine olsun istiyorum yaptığım araştırmalara sizlerinde tecrübe ve yorumlarınızı katmak istiyorum.. zamanını ayırıp yazanlara şimdiden teşekkürler..

Kalite derken makina marka olarakmı yoksa baskı olarakmı?

digitalassistance

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba arkadaşlar, herkese selamlar. Foruma yeni katıldım adım Osman. 11 senedir bu sektörün içindeyim. uzun bir dönem grafiker ve operatörlük yaptım. Şu an tenik servis hizmeti vermekteyim. inşallah sizlerle faydalı paylaşımlarda bulunabiliriz.
Öncelikle Kaliteli makinemi yoksa kaliteli baskı yapan makinemi düşünüyorsun, bunu belirtmemişsin arkadaşım. 150cm dediğine istinaden kaliteli baskı yapan bir makine olarak algılıyorum. Benim tavsiyem Mimaki olacaktır. Mimaki nin ayarındaki diğer makinelerin dezavantajları mecvut. Mimakide ise en büyük avantaj servise olan minimum ihtiyacın. Tabi şunu bilmelisinki Mimakiler orjinalde kartuşlu boya kullanmaktadır. Türkiye'deki satıcılar boya sistemini ve boyasını değiştirip o şekilde satıyorlar. Orjinal boya maliyeti 3-4euro civarındayken Dolum sistemiyle bu rakam 1 euro seviyesine düşüyor. ama sana tavsiyem hangi boya ve sistemi kullanacağını iyi araştırman. Tabi eğer mimaki almaya karar verirsen. Şunu kesinlikle unutma, kaliteli baskı yapan kaliteli bir makinenin menşei asla çin olamaz....
Selamlar

fotoedip

🌱Yeni Üye🌱
kodak 1200 tavsiye ederim.1440 dpi baskı kalitesi var
ikinci el düşünürsen çok az kullanılmış üzerindeki demo boyalar bile yarım
yani topu topu 100 m2 iş yapmamış bi makina
düşünürseniz

pardon ben yanlış okumuşum dışmekanı içmekan diye
özür dilerim
ama dışmekan 150 lık roland tavsiye ederim

Moderatör tarafında düzenlendi:

gacal39

🌱Yeni Üye🌱
150 cm veya 250 cm baskı genişliği olan gerçek 720 dpi baskı yapabilen makine almak istiyorum.. kafalarının markası ne olsun ? kaç kafa olsun ? makinenin markası ne olsun ? fiyatları ne alemde ? m2 baskı maliyetleri ne kadar ? özellikle vutek in çok pahalı olduğunu duydum fiyatını bilen var mı ? alacağım makinenin 1-2 yıl içinde kullanılmaz hale gelmesini veya bana masraf çıkarmasını istemiyorum ! çok soru sordum galiba ama bu işlerde yeniyim ve düzgün bir makine almak istiyorum.. cevaplarınızı bekliyorum..saygılar..

eso1

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.yenireklam99.com
150 cm veya 250 cm baskı genişliği olan gerçek 720 dpi baskı yapabilen makine almak istiyorum.. kafalarının markası ne olsun ? kaç kafa olsun ? makinenin markası ne olsun ? fiyatları ne alemde ? m2 baskı maliyetleri ne kadar ? özellikle vutek in çok pahalı olduğunu duydum fiyatını bilen var mı ? alacağım makinenin 1-2 yıl içinde kullanılmaz hale gelmesini veya bana masraf çıkarmasını istemiyorum ! çok soru sordum galiba ama bu işlerde yeniyim ve düzgün bir makine almak istiyorum.. cevaplarınızı bekliyorum..saygılar..

dostum senin isteklerini phaeton görür kafaları seiko 1440 dpi fiyatı 35.000 ila 45.000 $ arası değişir

ahura

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tryjet makine alma da ne yaparsan yap :) ama işin gerçeği, ne alırsan al, kesinlikle servisinin nasıl olduğuna bak bence. çünkü tecrübelerimden biliyorum, bu işlerde servis desteği çok önemli!

yön reklam

🏅Acemi Tasarımcı🏅
selam arkadaşlar bende aranıza yeni katılan üyelerden biriyim.İkinci el mimaki jv3 160sp almak üzereyim ama almadan önce makinada nelere dikkat etmem gerekir bilmiyorum.Bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

SKYTH

🌟Usta Tasarımcı🌟
selam arkadaşlar bende aranıza yeni katılan üyelerden biriyim.İkinci el mimaki jv3 160sp almak üzereyim ama almadan önce makinada nelere dikkat etmem gerekir bilmiyorum.Bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

Mimaki'den iyi anlayan bir arkadaşımız var forumdada mesajı var adı Osman onunla kontak kurmanı tavsiye ederim.

gacal39

🌱Yeni Üye🌱
myjet 320 lik xaar128 kafa 720 dpi makine almaya karar verdim.. bu makineyi kullanan veya bilgisi olanlar paylaşırlarsa svinirim..

ScoobyDoo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
myjet 320 lik xaar128 kafa 720 dpi makine almaya karar verdim.. bu makineyi kullanan veya bilgisi olanlar paylaşırlarsa svinirim..

hayırlı olsun.doğru seçim..

ben de ilk myjet almaya karar verdiğimde doğru seçim olduğunu söylemişti bazı arkadaşlar. 2 ay geçti ve ne kadar haklı olduklarını şimdi anlıyorum.

denea

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ne alırsan al saglıgını bozacak maddelerle çalışan makine alma. önce saglık. zaten kurumsal firmalar da artık hangi makinede bastıgından tut da ne tür boya kullandıgına kadar dikkat ediyorlar diye duydum.

netcini

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.reklamci.tv
merhaba arkadaşlar.
Spektra 3,20 1440 DPİ lık bi makina almaya karar verdim.
Ancak o kadar çok çeşit makina varki..

Challenger ----
Sign Follov----
Partner-------

Bunların arasnda gidip geliyorum..

Tavsiyelerinizi bekliyorum...

AkEsinti

🌱Yeni Üye🌱
Hocam Sana tek tavsiyem Ben kullanıyorumm infinity 8250+ özaktan al ahmet beyle iyi pazarlık yap alaırsann :)