Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Dizgi fiyatları hakknıda yardımcı olabilir misiniz ?

ferdipulatkan

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar mrb. ben bir dizgi işi aldım . tek renk 160 sayfa bir kitap bunun 60 sayfası resimli tek renk. iş word de geldi. Ben A5 ebatına uyarlayıp freehand olarak teslim edeceğim. Sayfa fiyatı hakkında bilginiz var mı ? ben sayfası 1,5-2 ytl gibi duymuştum. aydınlatırsanız sevinirim.

Hatice ÇAVDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net
Forum kuralları madde 32-) Forum genelinde yapılan tasarım ya da işler için genel fiyat yazılması yasaktır. Fiyat araştırması yapan kişilerle fiyat teklifi verecek kişi ya da kişiler özel mesaj yolu ile iletişime geçmeleri gerekmektedir. Bu kurala uymayan kullanıcılara uygulanacak yaptırım Grafikerler.net yönetiminde saklı tutulur.
bilginize

herrrosss

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Forum kuralları madde 32-) Forum genelinde yapılan tasarım ya da işler için genel fiyat yazılması yasaktır. Fiyat araştırması yapan kişilerle fiyat teklifi verecek kişi ya da kişiler özel mesaj yolu ile iletişime geçmeleri gerekmektedir. Bu kurala uymayan kullanıcılara uygulanacak yaptırım Grafikerler.net yönetiminde saklı tutulur.
bilginize

Bu konuda herhangi bir yardımınız olamaz mı? Yani kurallara uygun olarak ortalama piyasa fiyatları versek de sorun olur mu? Ben de bu konuda bilgilenmek istiyorum. Ama sonuçta kişiye firmaya göre fiyat değişir. Bunu da gözden kaçırmamalıyız...:smile:

Hatice ÇAVDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net
Kural açık olarak belirlidir genel fiyat vermek yasak, bu konuda bilgili arkadaşlar sizlere özel mesaj yolu ile yardımcı olacaklardır...

Ömer DEMİRBAŞ

🏆Pro Tasarımcı🏆
Bizim sektörümüzde piyasa 2. planda kalır. Herkes kalitesine göre fiyatını söyler, siz eğer fiyat vereceksiniz bunu bizim bilmemiz gerekmez siz kendi kalite ve tecrübenize göre fiyat verirsiniz. Farklı bir arkadaş farklı bir fiyat verir. Ama ortada kalite ve tecrübe farkı vardır. Tasarımda da bu çok önemlidir. Bu yüzden konu içerisinde Fiyat vermek yasaktır. Özel mesaj yoluyla bu konuları görüşürseniz sitemiz açısından daha da uygun olacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.