Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Dodge Charger - Vector -

Imperatore34

🌟Usta Tasarımcı🌟
Dodge Charger

Dodge_Charger___Vector___by_Imperatore34.jpg

Program : Adobe Illustrator CS3
Çalışma Tarihi : 10.02.2009 (02:15 - 08:00) 5 saat 45 dakika
Kullanılan araç ve özellikler : Mesh tool

---

1966 Yılında piyasaya çıkarılan Dodge Charger dönemin serileri içine yepyeni soluk getiren bir model olmuştur. Ford tarafından çıkarılmış efsane ''Mustang Fastback'' serisi ile aynı yıllarda çıkarılan Charger, Mustang ile rekabet halindeydi. ''Muscle Car'' olarak adlandırılan türün mükemmel örneklerinden biri olan Charger'da ilk bakışta göze çarpan özelliklerinden bir tanesi araca agresif bir görüntü sunan ön ızgaraydı. Bazı modellerinde farların tamamen gizlendiği ön ızgara, araca çok daha çekici bir görüntü katıyordu.

1977 yılına kadar toplam 124 NASCAR galibiyeti ve 5 şampiyonluk kazanan Dodge Charger, dönemin en favori araçlarından biridir.

Benzer konular

cisil

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çok hoş olmuş bi modeldenmi çiziyorsun yoksa kendinmi tasarlıyorsun araçları.... şu meshtoolu bide ben doğru düzgün kullanmayı becersem tam süper olacak :D

Imperatore34

🌟Usta Tasarımcı🌟
çok hoş olmuş bi modeldenmi çiziyorsun yoksa kendinmi tasarlıyorsun araçları.... şu meshtoolu bide ben doğru düzgün kullanmayı becersem tam süper olacak :D

Teşekkür ederim Çisil,

Bazılarını bir modelden baz alarak bazılarını da kendim tasarlıyorum. Bazılarını da bir modelden baz alsam dahi değiştirerek çiziyorum. Bu çizdiğim bir modelden baz alarak yaptığım bir çalışma.

Bu arada mesh ile ilgili bir konu açmıştım, kullanımı konusunda ufak bir fikir vermesi açısından bakabilirsin

https://www.grafikerler.net/illustratorde-mesh-tool-aracimiz-tanimi-ve-kullanim-sekli-t37023.html

cisil

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Teşekkür ederim Çisil,

Bazılarını bir modelden baz alarak bazılarını da kendim tasarlıyorum. Bazılarını da bir modelden baz alsam dahi değiştirerek çiziyorum. Bu çizdiğim bir modelden baz alarak yaptığım bir çalışma.

Bu arada mesh ile ilgili bir konu açmıştım, kullanımı konusunda ufak bir fikir vermesi açısından bakabilirsin

https://www.grafikerler.net/illustratorde-mesh-tool-aracimiz-tanimi-ve-kullanim-sekli-t37023.html

tesekkürler :) üstünde biraz çalışmak lazım heralde

Imperatore34

🌟Usta Tasarımcı🌟
tesekkürler :) üstünde biraz çalışmak lazım heralde

Evet, kullanımı biraz karışık ve zor bir araç, ama öğrenince zevkli. Standart tek geçişli gradient'ten çok daha etkili ve kaliteli renk geçişleri yapabileceğiniz bir araç Mesh tool.

kopukhasan

♾️Grafik Gurusu♾️
:D dostum aynı yorumu yazmaktan bıktım ama
gene çok güzel bir çalışma olmuş eline sağlık

sss.ibel

🏆Pro Tasarımcı🏆
gıcır gıcır valla:D
ben çok beğendim en ince ayrıntısına kadar yapmışsın
bende programda vektör yapmayı öğrensem neler yapcam:)
emeğine sağlık çok güzel;)

Imperatore34

🌟Usta Tasarımcı🌟
gıcır gıcır valla:D
ben çok beğendim en ince ayrıntısına kadar yapmışsın
bende programda vektör yapmayı öğrensem neler yapcam:)
emeğine sağlık çok güzel;)

Teşekkür ederim Sibel..

Öğrenirsin ve çok daha güzel çalışmalar yaparsın inş. ;)

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
Güzel bir çalışma olmuş yalnız kaportanın sağ tarafındaki yansımalar biraz yara gibi durmuşlar..Ellerine sağlık.

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
BU çalışmanda da ufak tefek hatalar olsa da, ben jantlarını oldukça beğendim..Ama hala favorim mustang:p Kolay gelsin..

Imperatore34

🌟Usta Tasarımcı🌟

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Aslında belki çalışmışsındır ama mesh ile metalik ağılıklı bir çalışma bekliyorum sizden..Mesela Terminatör..?

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Kolay gelsin ozaman..Teşekkürler ilgine..