Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Domino % 100 saf şeker

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Domino Sugar – Pure and Natural
Domino Sugar için hazırlanmış reklam çalışmaları, doğallık ve saflığa göndermeler yapmış. Bildiğimiz şeker reklamlarından oldukça farklı çalışmalar.

81386965os9.png

70000417fc4.png

Not:alıntıdır...

Benzer konular

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
Zekice olmuş ama bence 1. daha iyi..Teşekkurler damla..

Netw0rkkk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bende katılıyorum 1. daha ilgnç dikkt çekici..

bigmuntha

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.umaycubukcu.com
Ben de arkadaşlara katılıyorum, 1 numaralı çalışma gayet güzel olmuş.

Sadece üstte şeker ve arılarda kullandığın gölgeyi, alttaki ürün görselinde de görmek istedim ben, ayrıca yazılar da açık zeminde dişi olduğu için biraz zor okunuyor.

Nacizane fikrim budur, ellerine sağlık...)

MiRaY GÜÇLÜ

👑Efsanevi Grafiker👑
1.ci daha iyi arkadaşalara katılıyorum
teşekkürler paylaşım için..

Portoloz

🌟Usta Tasarımcı🌟
özdeşleştirdikleri şeye bakarmısınız ? gerçekten bize verilse güzel çekilmiş şeker kutusu dışarı taşmış bir kaç şeker vurgulanmak istenen domino şeker yazısı (yazı =KALIN) olsun :) neden bizde bunları düşünemiyoruz yada kendi adıma sesli olarak düşünüyorum neden bize bu ilhamlar gelmiyor ???

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Ben de arkadaşlara katılıyorum, 1 numaralı çalışma gayet güzel olmuş.

Sadece üstte şeker ve arılarda kullandığın gölgeyi, alttaki ürün görselinde de görmek istedim ben, ayrıca yazılar da açık zeminde dişi olduğu için biraz zor okunuyor.

Nacizane fikrim budur, ellerine sağlık...)
Arkadaşlar genel yorumlar için hepinize teşekkür ederim...Bence de 1. çalışma alışılmışın dışında olmuş.
Çalışmalar şahsıma ait değil çalışmanın altında da belirttim...

özdeşleştirdikleri şeye bakarmısınız ? gerçekten bize verilse güzel çekilmiş şeker kutusu dışarı taşmış bir kaç şeker vurgulanmak istenen domino şeker yazısı (yazı =KALIN) olsun :) neden bizde bunları düşünemiyoruz yada kendi adıma sesli olarak düşünüyorum neden bize bu ilhamlar gelmiyor ???

Zaten burada yapılan bu çalışmaları paylaşmamızdaki asıl neden de bu tasarımda sınır yok yapılanları görebilmek ve bizde kör olan ilham noktalarını törpüleyebilmek:)Teşekkürler...