Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Dörtyıldız Katlanabilir cam 2 Kırımlı Broşür çalışması

byimaj

🌟Usta Tasarımcı🌟
herkese merhabalar, arkadaşlar 2 kırımlı katlanabilir cam sistemleri broşür çalışması gönderiyorum. ilginizden dolayı şimdiden tşk ederim

brosurth0.jpg

•´¯`•*» ( B¥ îMåj ) «*•´¯`•

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

miço

🌟Usta Tasarımcı🌟
ellerine sağlık çok emek vermişsin.
"her mevsim balkon keyfi" yazısının fontunu değiştirmelisin çalışmanla çok uyumsuzluk gösteriyo.
ve burda tırnak içine almaman gerektiğini düşünüyorum yazıyı.

grafikci

🏅Acemi Tasarımcı🏅
cok karısık bi calisma olmus bence göz bir sadelik ariyo renkleri sadelestirebilirsiniz belkide
emegine saglik...

suleymankkoklu

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bu kadar emeğe saygı duyulmalı güzel olmuş ama her mevsim .... yazısı font olarak daha iyi olabilir
birde süslemeleri gönderebilirmisin bana çok hoşuma gitti
tebrikler

byimaj

🌟Usta Tasarımcı🌟
teşekkürler arkadaşlar. süslemelere gelince tabiki gönderebilirim size ama nasıl ?

Hatice ÇAVDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net
şık bir çalışma olmuş eline sağlık arkadaşlara katılıyorum o font hakkında biraz daha düşünebilirsin bu arada süslemelerini foruma yüklemek istiyorsan rapide dosya olarak atıp foruma link olarak verebilirsin onun içinde linkin aşagıda sana yol geösterecektir kolay gelsin...

https://www.grafikerler.net/rapidshareye-dosya-yuklemek-t290.html

byimaj

🌟Usta Tasarımcı🌟
tşkler peyname fakat bu süslemeleri zaten bu siteden almıştım (yeni aklıma geldi) genede göndericem nulamayan arkadaşlar olabilir.

melekru

🌟Usta Tasarımcı🌟
arkadaşlara aynen katılıyorum. yazı fontu ve karışıklık ama kalıp çok güzel . belki resimlerde eleme yapılırsa sadeleşebilir.
elinize sağlık
kolaylıklar diliyorum

suleymankkoklu

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bu sitede öyle şeyler var mı tam araştırma yapamadım kusura bakmayın
Nerede ve nasıl bulcam yardımcı olursanız sevinirim

Engin BÜTÜN

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ruzgarajans.com
Güzel bir çalışma yapmışsın eline sağlık ben böyle renkli çalışmaları seviyorum ayrıca arkadaşların sadelik kısmına katılıyorum ama her çalışma için geçerli olmadığını düşünüyorum.Yani her çalışmada sade olsun diye düşünmemek gerekir sanırım. Bazen müşterinin isteği bile bu tür çalışmalardan yana. Paylaştığın için teşekkürler byimaj..

byimaj

🌟Usta Tasarımcı🌟
eyvallah teşekkür ederim macci

N/A9

🏆Pro Tasarımcı🏆
Ben çok beğendim, çok cicilibicili rengarenk, çok şirin bi çalışma olmuş... desenler biraz resimleri öldürmüş olsada.. olsun kader diyelim.. ellerine sağlık :)

byimaj

🌟Usta Tasarımcı🌟
:) teşekkürler hayalin düşüncelerin için (aslında resimler iyi olmadığı için öle yaptım)

fourth_dimension

🏅Acemi Tasarımcı🏅
iki farklı çalışma gibi görünüyor bi bütünlük yok ama alt tarafta ki tasarım güzel ama ikiside çok karışık o koyduğun kelebek ve çiçek vektörleri oldukça karışık göstermiş daha sa sadeleştirilebilirse daha iyi olur gibi. üstteki tasarım bile kendi içinde çelişiyo kapak ve arka tarafın tasarımı uyum içinde ama yan kısımın tasarımı ne alaka? neyse dediğim gibi daha sade bi şekilde yaparsan daha estetik olacaktır. saygılarımla... iyi çalışmalar...

onuriverson

🌱Yeni Üye🌱
“ Bilim ve sanat, bir kuşun iki kanadı gibidir. Bu iki kanadı kullanabilen toplumlar uçar ve özgür olurlar.
Uçamayanlar ise tavuk olur...
"Tavuk toplum", önüne atılan bir avuç yemi gagalarken, arkadan yumurtalarının alındığının farkında bile olmaz!"

DARWİN
Başka örnek bulamadın mı Darwinden örnek veriyosun sende tavuksun herhalde

different

🏅Acemi Tasarımcı🏅
biraz daha sade olabilirdi ama güzel çalışma ortada bir emek var

byenkidu

🌱Yeni Üye🌱
arkadaslar katlanabilir cam balkon firmasiyla alakali bir calisma yapiyorum ama
resim sorunum var elinde olan arkadaslar payasabilirlerse cok ama coooook sevinirim lütfen simdiden tesekkürler

blueray82

🌱Yeni Üye🌱
Güzelbi çalışmaolmuş.Ben bu işte yeniyim.Hangi programları kullandın ve tasarımda bazı sarmaşık şekillerkullanmışsın ben yeni bir photoshopkullanıcısıyım.Nasıl bu sarmaşıkları elde edicem yardım edersen sevinirim:)

rasmusk

🌱Yeni Üye🌱
bencede sade olsa daha iyi olurdu ama gayet güzel olmuş ellerine sağlık sonuçta bi emek var o çlışmada güzel :)

tatvandha

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşın fikrine katılıyorum, yazı fontları bir daha gözden geçirilirse daha güzel olur emeğinize sağlık