Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

dream turk sitesi için logo

hendorfine667

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
hatalar neler yada hangisi üstünde çalışmalı

dreamturkuu1bh0.jpg

Benzer konular

Önder Adem

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.istanbulletiket.com
Bu 3 boyutlu çalışmalar da son zamanlarda moda oldu... Ben pek tasvip etmiyorum... Baskılı işlerde sorun çıkaracağı muhakkak.. Yine de yorum yapayım...

Bir kere Ayyıldız tüm çalışmalarda deforme edilmiş, bu tepkilere yol açabilir. Hiçbir font tam olarak anlaşılır veya nasıl diyeyim kullanışlı değil... Belki belki 4 numara...

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
Öncelikle sitenin içerğini sormak isterim..

Sonra 2. logoda kesinlikle okunma hatasına yol açacak bir D harfi var.. çalışmaların tamamına değil beğendiğime yorum yapayım.. Son çalışma hoş ancak kalabalık 2 görsel birden fazla bence o bayan silüyetini kaldır ayı da düz yap türk bayrağı duruşundaki gibi bide minik yılıdız eklersen tmmdır..

İyi forumlar.

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
bayrağımızı daha ne şekillere sokucaksınız çok merak ediyorum yapmayın bunu arkadaşlar yapmayın

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
arkadaşlar iş benim değil ama.. savunacağım bişi var.. Burada kullanılan şey bir bayrak değil.. temsilen bir simge çağrışım amaçlı.. deforme olacak bir bayrak yok ortada en azından deforme olup kötü bir anlama getirilmemiş..

CROSSROADS

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence çalışmalar çok sert karakterler uyumsuz... daha iyisini yapabilirsin....

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Öncelikle yarı Türkçe yarı İngilizce bir isim zaten garip...

Daha sonra ise aslında burada kullanılan simgelerin neyi ifade ettiğini anlamak gerekiyor...

Ay ve yıldız Türklüğün simgesimidir yoksa Türkiye Cumhuriyetinin bayrağı ve simgesimidir?

Çalışmayı yapan arkadaş buna cevap verirse mutlu olurum.

cagrinho

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
tebrikler, 5.yi beğendim ben

te0man

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.3dreamaker.net
Site için yapılmış logo çalışmalarıdır, baskıyla alakası olcağını sanmıyorum..
Hepsi şık eline sağlık hendorfine...

hendorfine667

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
öncelikle deforme edilen bayrakmı? bayraktaki simgelermi? bunu sormak gerek.....ve gene ayrıca deforme ettiğimi düşünürken bukadar berbat bi çalışmanın içine nasıl koyarsın hilali falan gibi mi??? :D

onur kardeşim site normal bi forum sitesi

grafikerkartal
"""bayrağımızı daha ne şekillere sokucaksınız çok merak ediyorum yapmayın bunu arkadaşlar yapmayın"""" demişsin, bu soruyu atlıyorum bi kere daha düşünmeni istiyorum..;)

crossroads
işte beklediğim yorum buydu bunu düşüncem

evet site içindeki logo resmidir baskıyla alakalı olucanı bende zannetmiyorum

Öncelikle yarı Türkçe yarı İngilizce bir isim zaten garip...

Daha sonra ise aslında burada kullanılan simgelerin neyi ifade ettiğini anlamak gerekiyor...

Ay ve yıldız Türklüğün simgesimidir yoksa Türkiye Cumhuriyetinin bayrağı ve simgesimidir?

Çalışmayı yapan arkadaş buna cevap verirse mutlu olurum.

site isminin seçimi bana ait değil, ben senin kadar aldığım işlerde seçici değilim..

simge sadece ay yıldızın ay kısmını temsil ediyor

1. logoda farklı bir forma soktum diğerlerinde sadece ay var yani türklüğü kurt simgeler diye biliyorum ama böyle bi simge öyle bi siteye farklı bi vizyon kazandırıcanı düşündüğümden bunu seçtim....ay yıldızı gördüğüm an türkiye değil bütün türkler gelir ben m aklıma nedense :D

umarım mutlu etmişimdir.....

Moderatör tarafında düzenlendi:

ma-arafnak

🏅Acemi Tasarımcı🏅
2 5 6 ve 4 de de yıldız olsaymış en süperi o olacakmış

Mehmet Utku DİLER

🌟Usta Tasarımcı🌟
Peki hilal kullanmandaki amac ne Dream = Hayal, düş ya da düşlemek hayal kurmak gibi bişe. Sadece hilal eksik kalıyo. Çalışmalar güzel font tercihlerini değiştirirsen daha iyi olcaklar. Kırmızı tonunu kullansaydın agırlıklı olarak TÜRK 'lük le alakalı olduğunu insanların kafasında daha da bi canlandırırdın sanki ? Ama sonuç olarak amaç bayraktaki simgeleri kullanmak görüldüğü üzere ve bayrak taki simgeleri illustrasyon yaparken bu sekillerde kullanabilirsin ama bi firma adına bence bu hoş karsılanmayacaktır cunku daha resmi bir iş için RESMİ şeyler kullanıyorsun. Tavsiyem fontları tekrar düşün, Amaç bayraktaki Hilal se biras daha sadık ol bayrağa. Teşekkürler.

nart

🌱Yeni Üye🌱
1. Güvenlikle ilgili gibi
2. Takı veya aksesuar gibi
3. Kozmetiği hatırlatıyor

ama 4 bir forum sitesi için çok güzel olmuş. Budur ...

sevinc_s

🌟Usta Tasarımcı🌟
valla 6 nolu çalışma hoş duruyo.eline sağlık

smadj

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bende 6 diyorum emeğine sağlık

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
6.çalışma bence en uygun olan olucaktır ama bence bayanı çıkartıp farklı font alternatifleri çalışabilirsiniz. Başarılar