Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

drop shadow ile içi gölgeli yazı yazma tekniği - videolu anlatım

Benzer konular

osman ala

🌱Yeni Üye🌱
hocam teşekkürler. lakin yeni öğrenenler için eylemleriniz çok hızlı. takip etmek çok zor...
amaç öğretmekse yeni başlayan ve programa tam hakim olmayanlar için işlem hızınızı daha yavaşlatarak daha faydalı olabilirsiniz.

pardon pc kastı mesaj gitmedi sandım. iki mesajla flood yapmış oldum. pardonnn...

Moderatör tarafında düzenlendi:

selimbabat

🏆Pro Tasarımcı🏆
hocam teşekkürler. lakin yeni öğrenenler için eylemleriniz çok hızlı. takip etmek çok zor...
amaç öğretmekse yeni başlayan ve programa tam hakim olmayanlar için işlem hızınızı daha yavaşlatarak daha faydalı olabilirsiniz.

Haklısınız. Bundan sonraki anlatımlarda daha yavaş ve tuş kombinasyonlarını gösteren bir anlatım yapacağım. Amacım paylaşılan bilginin çoğalmasıdır. Nasıl faydalı olacaksa öyle anlatırım. Bu arada corel draw'da nasıl yapıldığını merak ettiğiniz herşeyin anlatımını talebiniz doğrultusunda yapabilirim.
Saygılar.

selimbabat

🏆Pro Tasarımcı🏆
güzel anlatım tşk

pardon pc kastı mesaj gitmedi sandım. iki mesajla flood yapmış oldum. pardonnn...

Arkadaşlar son yaptığımız dersi izlemenizi tavsiye ederim eminim alacağınız çok şey var.

Yeni dersimiz; https://www.grafikerler.net/corel-draw-ile-katalog-kapagi-yapimi-t146782.html