Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

dünya mefruşat (perdeci)

yilmazlar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhaba arkadaşlar amcam perdeci benden 2 yıl önce dükkanı için bir logo istemişti bende ona bunu yaptım. eleştirilerinizi bekliyorum.

N/A4

🏆Pro Tasarımcı🏆
hoca olmamis bob marley perdecisi deseydin olurdu belki ama olmamis :D adamin agizi yamuk perde gri bi cekiciligi yok adamin yuzu masmavi gozleri sari v.s

erdesign

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
anaokuluna yapsan böle bi logoyu oraya bile kabul etmezler :D perdeci logolarını incele dostum... dediğimi daha iyi anlayacaksın...:)

yilmazlar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
hoca olmamis bob marley perdecisi deseydin olurdu belki ama olmamis :D adamin agizi yamuk perde gri bi cekiciligi yok adamin yuzu masmavi gozleri sari v.s

abi adam değil o gülen dünya. orada "bizim perdeleriniz arkasından gördüğünüz dünya sırıtır, daha güzel görünür" gibi bir anlam vermeye çalıştım... bob marley perdecisi dediğin içinde biraz değişiklik yaptım bu nasıl olmuş st_anger???

anaokuluna yapsan böle bi logoyu oraya bile kabul etmezler :D perdeci logolarını incele dostum... dediğimi daha iyi anlayacaksın...:)

anaokuluna kabul etmezler tabi perdeci değilki onlar farklı sektör.

Son düzenleme:

graphblues

♾️Grafik Gurusu♾️
Logoyu olmamış maaselef biraz daha çalışmalısın perde hakkındaki anlamının yazı değişikli ve desenli gibi bişeyler hayal gücü kullan daha güzel çıkar... kolay gelsin

Yeliz GÖKÇEN

♾️Grafik Gurusu♾️
bu sektöre daha güzel logolar yapılabilir. daha estetik fikirler dilerim. emeğine sağlık!

ibozo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bu gülen yüzleri kullanmayı çok seviyorsun galiba
yılmazların altına bile sıkıştırmışsın bi tane
üzgünüm ama arkadaşlar haklı bob marley ya da şirine farketmez
perde dedin mi göze hoş gelecek estetik kıvrımlı çizimler kullanmalısın ismi dünya diye oraya gülen bi dünya atman gereksiz biraz nette incele esinlenirsin :) iyi çalışmalar

Büşra Giritoğlu

♾️Grafik Gurusu♾️
abi şakamı yapıyosn.ne logosu olduğunu söylemesen anaokulu yada oyuncak firması sanıcaktm.sen bunu müşteri die bana göstersen dalgamı geçiyosn die küfür ederdm kusura bakma.daha estetik ince fontlu çalışmalar yapman lazm.

freedesing

🏆Pro Tasarımcı🏆
amacından cok uzak bi çalışma düşünce var var uygulama sıfır logo nedir yaz arama kısmına nler var bi oku bence faydalı olacaktır logo ciddi bi iş..

nakre

🌱Yeni Üye🌱
"pala dayının perdeci dükkanı " galiba iş yerini adı :)

dubster

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.emresecer.net
Düşünce Güzel Saçları Perde Olarak Düşünmen Hoş Ama Biraz Amatörce Olmuş.Daha İyi Yapabilirsin.

ibozo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar yapmayın lütfen ama
eleştrileriniz sınırı aşıp hakarete dayanıyor nerdeyse,
insanları bu şekilde mi motive ediyorsunuz
aynı sözlerin bir de sizin için söylendiğini düşünün
yapıcı olalım lütfen...