Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Duvar aşkı

Bay.KLANSIZ

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.facebook.com
Görüşlerinize sunarım.

97253588wh5.jpg

Görüntü kalitesinin düzelmesi için büyütmenizi tavsiye ederim

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Bunun ne olduğunu anlatır mısınız?

Bay.KLANSIZ

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.facebook.com
Arkadaşlar anlayamamız benım beceriksizligim aslında demekki güzel çizememişim.Çimeye çalıştıgım şeyi en azından söyliyeyim.Burası bir kapı önündeki merdivenden oluşuyor.Mavi alan kapı önündede iki merdiven var.sağdaki duvardada bir yazı onur ferali seviyor.Parçalı olan alanlar merdivenlerin üzerindeki desenler.Hafif gri olan alanlarsa oraya dökülmüş boyalar.

Başarılı bir çizim degil biliyorum fakat burası benım cocuklugumun cogunu geçirdigim bir sokaktaki merdiven cok fazla oyun oynardık bu merdivenlerde..Başarılı bir çalışma olmadıgının farkındayım üzerinde zaten cokda ugraşmadım.Sadece sizlerle paylaşmak istedim

Rüzgar ALPASLAN

🏆Pro Tasarımcı🏆
duvardan merdivenlerden falan bahsetmişsin ben dakikalardır bakıyorum ama inanki bişey anlamadım pek uğraşmadım demişsin keşke uğraşıp öyle atsaydın siteye bizi uğraştırmasaydın cok yordun beni sana başarılar dilemekten baka bi şansım yok yorum yapamıyacağım

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
Keşke daha özenli bir çalışma çıkarsaydınız da çalışmada neler olduğunu, neler görmemiz gerektiğini anlatmak zorunda kalmasaydınız..Üzerinde çok çok fazla çalışılması gereken bir çalışma..Başarılar.