Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Duvar Saati

creative

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
merhabalar.. dün aklima geldi... bos bos duvara bakarken ben... yaww dedim ben su köseye bi saat yapayim dedim.. sonuctada bu cikti... bakin bakalim.. nasil olmus? endüstriyel tasarimcilardan simdiden özür dilerim.... :)

826669033_ce8ccb65b0_b.jpg

Benzer konular

belqin

🌟Usta Tasarımcı🌟
umarım hayata geçirilebilir :) farklı bir tasarım olmuş. Daha doğrusu farklı bir proje. Seni zihni sinire gönderelim :D

Creative, creative fikirlerini biizimle paylaştığın için teşekkürler =)

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Benim aklıma nasıl gelmedi böyle bir tasarım =)

creative

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
vayy belgin yani zihni sinire layik bir tasarim olarak görüyosun yani bunu...yaziyorum bunu.. unutmam bilirsin böyle seyleri... sen biseyler yüklemistin dimi bugün.. aklima gelmisken bi bakayim ben onlara :)

volkan, abi ne diyeyim simdi.. bi söz vardir.. akil akildan üstündür diye... :) sende bunu kol saati yap abi :)

belqin

🌟Usta Tasarımcı🌟
vayy belgin yani zihni sinire layik bir tasarim olarak görüyosun yani bunu...yaziyorum bunu.. unutmam bilirsin böyle seyleri... sen biseyler yüklemistin dimi bugün.. aklima gelmisken bi bakayim ben onlara :)

Ya ben espri yaptım çok güzel fikir gerçekten ;)
Tebrik ederim. Bu projeyi Tubitak a gönderelim :D

sercansarigul

🌟Usta Tasarımcı🌟
evet çok enteresan.kim yaptıysa iyi akıl etmıs.elleriene sağlık creative ............

creative

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yaa bakarken calismaya, yani bu kendi calismama bazi arkadaslarin bunu cetvelede benzetebilcegi aklima geldi.. biri mezroyla duvarimi ölcüyo acaba bunumu yapmaya calismis bu cocuk diyebilirler, saatin ne sekilde oldugunu anlayamazlar diye düsündüm... hak vermek gerek tabi.. endüstriyel tasarim biraz daha tasarimciyla kullanici arasinda sikisan bisey...sen yap kullanabilen kullansin kullanamayan eskiye dönsün...

bu saatte öyle.. yani illa olcak diye bisey degil.. fantezi ürünü.. ama cabalanirsa niye olmasin...biraz sanayide zaman gecirmek geriyo.. o gösterge isine yarayacak okun köseyi nasil dönecegini filan planlamak gerekiyo tabii..

sadece analog saatlerin neden hep bir döngü icerisinde oldugunu düsündüm... yani ya daire ya da kare biciminde...

tabi bu sorunda var bu tasarimda yani ok yine basa nasil döncek.. bu da bi sorun... ama cözülmüycek seyler degil..

umarim anlatabilmisimdir... :)

DeFacto

🌟Usta Tasarımcı🌟
yemekteydim yeni gördüm... Güzel olmuş ellerine sağlık ama cahilligime ver çok samimiyim Saat Kaçı Gösteriyo şu an :)

belqin

🌟Usta Tasarımcı🌟
saat 01:04 :D çok güzelmiş ya !

creative

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
belqin cözmüs olayi.... simdi bide o gösterge nasil basa gelcek bakiimm onu söyle... sen anladin iice bu tasarimi yawww...

belqin

🌟Usta Tasarımcı🌟
belqin cözmüs olayi.... simdi bide o gösterge nasil basa gelcek bakiimm onu söyle... sen anladin iice bu tasarimi yawww...

sadece bi fikir:

iki gösterge olabilir biri ön tarafta biri arkada diğeri tersten başlar bu sona yaklaştıkça o da başa yaklaşır ve öndeki ok turunu bitirince arkaya geçer arkadaki de öne tabi :) ve döngü devam eder...

Ama tabi üzerinde sistematik çalışmak gerek :) ben çok sevdim bu saati =)

creative

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
hadi o zaman peki köseyi nasil döncek bu saat.. kösesiz mi yapsak acaba... ne dersiniz forum? yani düz bi alandami calissa,, yaptirayim ben bunu yaaaa... dimi :)

DeFacto

🌟Usta Tasarımcı🌟
Köşe vermiyelım tren yolu misalı oval bi geçiş yapalım oraya...

creative

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
himmm.. ama abi duvara sifir durmasi daha ii olmazmi...bütünlesik durmasi acisindan... ovallik biraz sskin bir görüntü olur gibi geldi bana.. birde bunun arkasina ledler yerlestirip gözükmeden duvara degisen renklerde isik süzmesi versek mesela.. hani shadow gibi gözüken siyah bir alan varya.. o isik olur mesela... led kaynagindan cikan.. ver gün icerisinde siddeti ve rengi degisen... nasil olur?

modysns

🏅Acemi Tasarımcı🏅
değişik bi tasarım. Fikir güzel ancak uygulamada sorun çıkabilir gibi geldi bana.

DeFacto

🌟Usta Tasarımcı🌟
Şöyle bi eğim veripte dediğin gibi altını neonla süzletim, o eğimede bir raf görüntüsü üzerine biblo falan konulabilecek bir yer...

001pi6.jpg

Örneğin mesela...

creative

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
abi millet tüfegi alip gelmesin.. bu görüntü ayni lunaparklardaki atis poligonlarina benzemis gibi geldi :)

sagol abi eeline saglik... ama inan ben hala oval görüntüye sicak bakamiyorumm.. kusura bakma abi :(

DeFacto

🌟Usta Tasarımcı🌟
Yaw kardeşim fil heykeli bulamadım :D. Onada safari ye gelenler olurdu size :D. Canın sağ olsun eyvallah... Fikir olsun ... "lunaparklardaki atis poligonlarina benzemis" çok güldüm yaw... :D