Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Duvar Saati

creative

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
haksizmiyim yahu.... valla bende bakip bakip guluyorum yazdigima... abi oraya vazo kaysak olmazmi.. illa ördekmi diyosun :)

DeFacto

🌟Usta Tasarımcı🌟
Senin resminde yer yoktu basık bi şey koymalıydım, :D vazo resimden dişarı çıkmasın bağabında :D koymadım vazo......

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Bu görüntü digital bir monitor gibi düşünülürse geri dönmesine gerek yok. Ama analog diyorsanız işte ozaman biraz daha düşünelim diyorum =)

graphic00

🌟Usta Tasarımcı🌟
001pi6.jpg

enteresan olmuş çok beğendim creative,evim olduğu zaman bitanede böle ilginç bi tasarım ben isterim şimdiden sözünü alayım :)

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Eline sağlık yoğunluğum sebebiyle her ne kadar çoğu mesajı takip ederek mesaj yazamasamda sizlerle olduğum unutulmasın. Bu konu mesaj atılmayacak cinsten değil. Güzel düşüncelerin ve projelerin var "Creative" bunu çalışmaların ve yaptığın işlerle gösteriyorsun. Durum böyle iken bu başlatmış olduğun proje gerçekten enterasan ve hoş gözüküyor....

quick

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.dijitalsokak.com
Bu görüntü digital bir monitor gibi düşünülürse geri dönmesine gerek yok. Ama analog diyorsanız işte ozaman biraz daha düşünelim diyorum =)

hocam senin yorumu görene kadar ben yazacaktım ama sen yazmışsın.

evet o arkada onu takip eden başka bir ok değil de dijital bir görüntü olsa güzel olur, bazı masa saatlarında olduğu gibi

görünce çok şaşırdım çok güzel olmuş imkansız bir proje değil inşallah bir sonuç çıkar piyasa çıkarsa ben alırım valla :) çok güzel görünüyor. eline sağlık

DeFacto

🌟Usta Tasarımcı🌟
creative duy bunları duyy... atis poligonlarina ortak olurum elımden az iş gelir... :) 2 tane sipariş var...

DeFacto

🌟Usta Tasarımcı🌟
alırsın evi biz anca yaparız zaten... :)

N/A5

🌟Usta Tasarımcı🌟
falla cok güsel olmus saaatim olmadımı bakarım

samak

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çok güzel düşünmüşsün tebrikler hakkatten tubitaka gönderelim