Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

DVD Kapağı ve DVD Tasarım Çalışmam

Biyolog

🌟Usta Tasarımcı🌟
ew5GA.jpg

fr2d3.jpg

07.05.2012

RESİMLERE TIKLARSANIZ DAHA BÜYÜK HALİ AÇILIR

Benzer konular

grafiker_emrah

♾️Grafik Gurusu♾️
Başlığı görünce değişik birşey göreceğimi ümit etmiştim ama gene kurtlar vadisi çıktı karşıma :D baya hayranısınız maşallah. ama çalışmanız hoşuma gitmedi fazla abartılı resim çerçeveleri, zemin seçimi hiç olmamış bi kaç örneği incelenemenizi tavsiye ederim ;) kolay gelsin

Biyolog

🌟Usta Tasarımcı🌟
Başlığı görünce değişik birşey göreceğimi ümit etmiştim ama gene kurtlar vadisi çıktı karşıma :D baya hayranısınız maşallah. ama çalışmanız hoşuma gitmedi fazla abartılı resim çerçeveleri, zemin seçimi hiç olmamış bi kaç örneği incelenemenizi tavsiye ederim ;) kolay gelsin

Eyvallah , olabilir.Herkesin renk algısı, beğenisi farklı farklıdır.. Tabi ki çeşitli alternatifler üzerinde , renk tonlamaları üzerinde de çalışıyorum. Kimsi "Kurtlar Vadisi" hayranı benim gibi kimisi de "Fatmagül'ün Suçu Ne?" dizisinin hayranı .Oysa ki ben de o tür dizileri hiç sevmem :):) İnsanlar seviyor diye de "izlemeyin lan o diziyi" demem. Herkes benim izlediğimi izlemek zorunda değil ben de başkalarının sevdiği dizileri izlemek ve sevmek zorunda değilim.. Aynı şekilde renkler de öyle..Kimisi Metalik renkleri sever kimisi Pastel kimisi başka.. Seçenek de çok isteyen istediğini seçsin beğensin çalışmalarında kullansın.. Bazan bazı yaptığım çalışmalardan kıl olup gıcık olan, "bu ne biçim çalışma" diyen de var aynı çalışmaya hayran olup teşekkürlerini belirten de. :):) Demek ki "ZEVKLER VE RENKLER AYRI AYRI"

Zaman ayırıp yorum yaptığınız, yapıcı eleştirilerde bulunduğunuz için teşekkürler.

Freelens

🌟Usta Tasarımcı🌟
Arap ulkelerine, Kurtlar Vadisi ni bu DVD lerle yollariz.