Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Dvd'ye kayıt yaparken görüntü kaybı

hectorbulut

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhaba arkadaşlar.1920x1080 50i'de çekmiş olduğum görüntüyü Dvd'ye attığım zaman kalite düşüşü oluyor.Bunu önlemek için ne gibi bir yol denemem gerekiyor ???

Benzer konular

EdiusOp

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
ediususer.blogspot.com
Önleyemezsiniz. Dvd 4 mb'dir Hd görüntü 50 mb. 50 mb görüntüyü 4 mb'e indirdiğinizde tabiki görüntü kaybı olacaktır. Dvd'e ezport aldığınız sürece görüntü kaybı olacaktır.

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
Merhaba arkadaşlar.1920x1080 50i'de çekmiş olduğum görüntüyü Dvd'ye attığım zaman kalite düşüşü oluyor.Bunu önlemek için ne gibi bir yol denemem gerekiyor ???

şimdi sen eğerki menülü bir dvd yapacaksan o zaman mecburen görüntüden ödün vereceksin ama eğerki bir veri dvd si yapacaksan o zaman 1920*1080 olarak export ettiğin görüntüyü 4,7 gb'dan daha az ise veri olarak dvd ye yazdırıp görüntü kaybının önüne geçebilirsin, ayrıca export ederken mpeg yerine wmv. olarak export alırsan daha az yer kaplayacaktır export etttiğin görütü

emirkutlay

🌱Yeni Üye🌱
Canopus Edius programını nerden bulurum yardımlarınız bekliyorum.saygılarımla..

hectorbulut

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tmm da benim çıktı aldığım görüntüyü müşteriye verecegim sonuçta oda taktığı zaman dvd oynatıcıya direkt oynatması lazım yoksa sorun yaşarız adamlarla poyrazhan

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
tmm da benim çıktı aldığım görüntüyü müşteriye verecegim sonuçta oda taktığı zaman dvd oynatıcıya direkt oynatması lazım yoksa sorun yaşarız adamlarla poyrazhan

eğer vereceğin kişinin dvdd si dvix oynatıyorsa dediğim gibi yapmanda bi sakınca yok :)