Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

ebru deri etiket ve logo çalışmaları

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
merhaba arkadaşlar müşterimiz olan ebru deriye yapmış olduğum fakat beğenilmeyen etiket ve logo çalışmalarını sizlerle paylaşmak istedim bakalım sizler nasıl bulacaksınız...

Benzer konular

I3oI2a

🌟Usta Tasarımcı🌟
1.si hos olmus ellerine saglık...
3.sunde kadın siluyeti neden kullandın onu merak ettim sanki sutyen etiketi gibi olmus...

IDN34

🌱Yeni Üye🌱
1.si cok ii birazda 4 göze hos gelio eline saglık

Yeliz GÖKÇEN

♾️Grafik Gurusu♾️
1 ve 4 beğenilmicek gibi değil. eline sağlık!

FRTDESIGN

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.webevin.com
Bence hepsi çok güzel seçim yapmakta zorlanıcaklardır... olmamış diyemez kimse derse bana gel :D ne verıyosa sana gidelim ona verelım parasını hatta:D çok güzel olmus eline sağlık tebrik ediyorum gerçekten çok hoşuma gitti +rep hatta :D terazinizi bi dokundurim :D

emre-kara

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
kardeş eline sağlık tasarımlar muhteşem eger bunları begenmedi ise sade bişey istiyodur muhtemelen musteri ama giyim sektorunde böle işler cok tutulur neden istememiş bende anlamadım. ama şunu sormak isterim etiketlerin bıcakları elinde varmı yoksa sonradan mı yaptıracaksın bildigin gibi musteriye extra maliyettir bu. bu faktorude unutmayalım :) birde bazı işlerinde iki tane biri ust digeri alt etiket kulanmışın mesela benim ki fikir :) birisini kalın pvc plastik uzerine o desenleri bastırsan altındaki kagıt gozukse desenden o da cok hoş olur.bu benim fikrim :) tşk ederim işlerinde basarılar kolay gelsin

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
arkadaşlar değerli yorumalrınız için hepinize teşekkür ederim bıçak olayına gelince hayır bıçakları elimde yok fakat firmamız etiket ağırlıklı olduğu için tüm ürünlerimizde genelde özel bıçak kullanırız ayrıca dediğin gibi pvc düşünebiliriz o tip ve daha başka malzemelerde kullanmaktayız ama maalesef beğenilmedi :)

...grafixo...

🏆Pro Tasarımcı🏆
birincisi güzel olmuş en iyi sade ve şık duruyor eline sağlık güzel çalışmalar