Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Edius 5 Capture sorunu

🌱Yeni Üye🌱
Herkese öncelikle başarılar diliyorum...
Arkadaşlar Panasonic kameradan Edius üzerinden capture yapıyorum. Edius 5 te ancak capture yaparken görüntüler bir bütün olarak değil ayrı ayrı çıkıyor. Bölüyor ve olmayacak yerlerden bölüyor. Senkronizasyon olmuyor. Görüntüde atlama oluyor. Bu konuda bilgisi olan var mı ? Ne yapmak gerekir ? Farklı bir programdan bu işi yaparsak kayıp olurmu ?
Edius 6 yı kullanmaya başlamıştım kaldırıp Edius 5 i kurdum. Edius 6 da durum nasıldır ?

Benzer konular

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
Herkese öncelikle başarılar diliyorum...
Arkadaşlar Panasonic kameradan Edius üzerinden capture yapıyorum. Edius 5 te ancak capture yaparken görüntüler bir bütün olarak değil ayrı ayrı çıkıyor. Bölüyor ve olmayacak yerlerden bölüyor. Senkronizasyon olmuyor. Görüntüde atlama oluyor. Bu konuda bilgisi olan var mı ? Ne yapmak gerekir ? Farklı bir programdan bu işi yaparsak kayıp olurmu ?
Edius 6 yı kullanmaya başlamıştım kaldırıp Edius 5 i kurdum. Edius 6 da durum nasıldır ?

oynatım penceresinin üstünde setting menüsüne tıkla aplication setting e tıkla açılan pencerenin solunda bulunan seçeneklerden render seçeneğine tıkla sağ tarafta açılan bölümdeki kutucukları kaldırıp tekrar dene capture yapmayı.

kolay gelsin...

🌱Yeni Üye🌱
Render kısmındaki hangi kutucakları kaldırmam gerekiyor ?

Ysf86

🌱Yeni Üye🌱
Capture - Select İnput Device , işini görür sanırım..