Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Edius Boyut Acil Yardım Lütfen

asdasdaerk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.iskenderunsohbet.com
Ediusta 1024*768 e proje açtım. Photoshoptada 1027*768 px çalışma yaptım fakat tam oturmadı. Çok farklı durdu. nasıl tam oturtabilirim ekrana

Benzer konular

efrom_cs

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Sanırım forumdaki en tuhaf sorunlarla siz karşılaşıyorsunuz :p
Ediusta açtığınız projede bir sorun olmasın bir kontrol edin " Settings>project settings " ten. Bir defasında benzer bir şey yaşamıştım, sonradan sorunun bende olduğunu farketmiştim. PS de açtığım projeyi 1024x768 px değil de mm yapmış olduğumu farketmiştim mesela.. Bi kontrol edip emin olun ölçülerden ;) eğer ölçüler doğruysa ve yine de oturmuyorsa sadece bi fikir olarak söylüyorum bunu PS deki projenizin dpi sini düşürün :S (bana bile alakasız geldi ama, bi deneyin :D)

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
Ediusta 1024*768 e proje açtım. Photoshoptada 1027*768 px çalışma yaptım fakat tam oturmadı. Çok farklı durdu. nasıl tam oturtabilirim ekrana[/QU

Oedius 1024*768 fhotoshop 1027*768 ve oturmuyor rakamlarda farklılık mı var yoksa yanlışlıkla mı yazdınız

asdasdaerk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.iskenderunsohbet.com

asdasdaerk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.iskenderunsohbet.com
Sanırım forumdaki en tuhaf sorunlarla siz karşılaşıyorsunuz :p
Ediusta açtığınız projede bir sorun olmasın bir kontrol edin " Settings>project settings " ten. Bir defasında benzer bir şey yaşamıştım, sonradan sorunun bende olduğunu farketmiştim. PS de açtığım projeyi 1024x768 px değil de mm yapmış olduğumu farketmiştim mesela.. Bi kontrol edip emin olun ölçülerden ;) eğer ölçüler doğruysa ve yine de oturmuyorsa sadece bi fikir olarak söylüyorum bunu PS deki projenizin dpi sini düşürün :S (bana bile alakasız geldi ama, bi deneyin :D)

çok acemi olmamdan kaynaklanıyor olabilir :))