Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

EDİUS Hakkında Sorularınız..

demirhanca

Boardcast Design
🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.buyuksehirfirmalari.com
Arkadaşlar öncelikle Edius hakkında bikaç hatırlatma yapmak istiyorum EDIUS 3 bazı kişiler tarafından cracklendi ve herkes kullanabiliyor şu an bazı arkadaşlar programı bulupr indiriyor ve 30 gün kısıtlı kullanımı görünce bunu nasıl düzeltebiliriz filan diye soruyorlar Edıus 3 ten sonra Canopus bundle kart çıkarttı o kartı satın almadan 3 ten sonra hiç bir versiyonu kullanamazsınız program 30 gün sonra kendini kitler ve bundle kart sorar yani kısacası o aparat olmadan kullanılmıyor bunun için kimse boşuna uğraşmasın bunu açıklama gereği duymamın sebebide çok karşılaştığım bir olay olmasıydı..

Benzer konular

power_aek

🌱Yeni Üye🌱
edius 4,5 de alt yazı geçiremiyorum nasıl oluyor

yolcuu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Edius bana güzel bir program. Ama eksikleri var gibi.

huso87

🌱Yeni Üye🌱
Selam arkadaşlar ben Edius 5 kullanmaya yeni başladım videoyu export ettikten sonra mb olarak çok fazla oluyor görüntü 2 dakikalık görüntü 500 mb oluyor örneğin bunun ayarının nereden yapıldığını bilen varsa yardımcı olabilir mi? Saygılar

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
Render ile ilgili görsel ders hazırlamıştım ben

huso87

🌱Yeni Üye🌱
Ben ilk iki arayüz dersinizi izledim çok yararlı olduğunu düşünüyorum emeklerinizden dolayı teşekkür ederim.Ben Antalya'da sinema-tv okuyorum.Peki bu renderla ilgili dersi nerden indirebilirim arayüzleri buldum ama renderi bulamadım.Saygılar

huso87

🌱Yeni Üye🌱
Bir yerde render derslerinizi buldum fakat link zaman aşımına uğramıştı yardımcı olursanız çok sevinirim

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
Bir yerde render derslerinizi buldum fakat link zaman aşımına uğramıştı yardımcı olursanız çok sevinirim

zaten ben nette sadece 2 sitede ders paylaşımı yapıyorum lütfen nerde hangi sitede bu dersimi bulduğunu özel mesaj atarak söylermisin bana

bazı emek hırsızları olduğu konusunda uyarılar aldım bu aralar benim onca emek vererek hazırladığım dersleri kendi sunumlarıymış gibi forumlarda paylaşan kişiler olduğunu duydum o yüzden bana yazmanı rica ediyorum arkadaşım

render işle ilgili link i daha yeni oldu güncelleyip yenilemiştim çünkü

bu arada haftaya 12 günlük bi seminer için antalyada olacağım orada diğer derslerimi hazırlamak için yeterli vakit bulacağımı düşünüyorum ;)

demirhanca

Boardcast Design
🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
Selam arkadaşlar ben Edius 5 kullanmaya yeni başladım videoyu export ettikten sonra mb olarak çok fazla oluyor görüntü 2 dakikalık görüntü 500 mb oluyor örneğin bunun ayarının nereden yapıldığını bilen varsa yardımcı olabilir mi? Saygılar

AVI mi yapıyorsun ?

huso87

🌱Yeni Üye🌱
Evet Dv Avi ve Dv pal seçeneklerini denedim ikisindede yüksek mb oldu.Sonunda mpeg export ettim bu sefer 50 mb'a düştü ama hala fazla olduğunu düşünüyorum çünkü görüntünün kendisi 40 mb.

demirhanca

Boardcast Design
🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
Mpeg yaparken Width'i 720 Height'i 576 Video Bitrate'sini 6000 yada 8000 yaparsan biraz daha düşer ayrıca Frame Rate'si 25.000(PAL) olmalı

huso87

🌱Yeni Üye🌱
tasarımkenti.com sitesinden buldum çalışmanızı

huso87

🌱Yeni Üye🌱
tasarimkenti.com'dan buldum çalışmanızı

huso87

🌱Yeni Üye🌱
tasarimkenti.com sitenizden aldım çalışmayı zaman aşımına uğramıştı bir bakarsınız çok sevinirim.Evet emek hırsızlarına dikkaet etmek gerek.Hayırlı seminerler saygılar

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
tasarimkenti.com sitenizden aldım çalışmayı zaman aşımına uğramıştı bir bakarsınız çok sevinirim.Evet emek hırsızlarına dikkaet etmek gerek.Hayırlı seminerler saygılar

tamam kardeş orda da ders paylaşıyorum doğru yerden almışsın bu arada hangi dersi indiremedin sen linkleri yenilemiştimde

piraktir84

🌱Yeni Üye🌱
selam alt yazı*gecirmek icin yazı yazdiginiz programda still olan menuyu crawl yapmanzi yeterli olacaktir sonra ayarlarini bu menünün altindan yapabilirsiniz.....

grafiker72

🌱Yeni Üye🌱
ediusta bir videoyu reserve yani tersten ileriye sarmasını nasıl yapacaz.