Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Eğitim ve İstihdam Derneği İçin Yaptığım Logo Çalışmaları

Grafek

🏅Acemi Tasarımcı🏅
logolar.jpg

1 ve 3 görünüş itibariyle klişe olabilirler. Hep söylerim, aşırı bir yaratıcılığım yoktur. Fakat söz konusu kuruluş bir dernek olunca, ne kadar yaratıcı olursanız olun, böyle basit şeyler yapmaktan öteye gidemiyorsunuz...

Son düzenleme:

neva

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
3. çalışmaya klişe diyorsun ama bence en iyisi o renklerin uyumuylada sadeliğiylede cok güzel olmuş 4. çalışmada iyi ama dernek logosuna göre biraz renkli gibi yinede iyi iş çıkarmışsın emeğine saglık iyi çalışmalar

frocktal

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Anlam, bütünlük, renk seçimi ve her şeyiyle ikinci çalışma en iyi ve en uygunu, hiç tereddütsüz.

Barış Akgün

🌟Usta Tasarımcı🌟
yuvarlak ıcınde vectorel cızım ıcın yazı bunlar sıktı artık bence bayadır bu tarz cızımler var devlet dairelerinde onlarda yenılıge gıdıyor vergı daıresının logosu gıbı mesela bence 3. calısmandakı vektoren ınsan fıgurunu daırede degılde fontun yanında gelıstırırsen renk uyumuyla daha guzel olur bence. kolay gelsın

Grafek

🏅Acemi Tasarımcı🏅
3. çalışmaya klişe diyorsun ama bence en iyisi o renklerin uyumuylada sadeliğiylede cok güzel olmuş 4. çalışmada iyi ama dernek logosuna göre biraz renkli gibi yinede iyi iş çıkarmışsın emeğine saglık iyi çalışmalar

4. Logoda ki yorumunuz konusunda sizinle hemfikirim. Biraz renk değişikliği yapıp onu alternatifler arasında bulunduracağım. Yorumunuz için teşekkür ediyorum.

Anlam, bütünlük, renk seçimi ve her şeyiyle ikinci çalışma en iyi ve en uygunu, hiç tereddütsüz.

Teşekkürler :)

yuvarlak ıcınde vectorel cızım ıcın yazı bunlar sıktı artık bence bayadır bu tarz cızımler var devlet dairelerinde onlarda yenılıge gıdıyor vergı daıresının logosu gıbı mesela bence 3. calısmandakı vektoren ınsan fıgurunu daırede degılde fontun yanında gelıstırırsen renk uyumuyla daha guzel olur bence. kolay gelsın

Kısmen size hak veriyorum. İlle velâkin bana kalsa çok daha farklı çalışmalar söz konusu olurdu ama burada dernek, resmi kurumlar vb. oluşumlar için logo denilince akıllarına sadece bu tarz logolar gelmekte.

Sizin belirttiğiniz gibi ben de dernek yöneticilerine bu öneriyi sundum fakat ısrarla dairesel istediler. Ben de çaresiz yapmak zorunda kaldım.

Ama yine de öneriniz için Teşekkür Ederim. :)

Barış Akgün

🌟Usta Tasarımcı🌟
onları unutmusum ben doru dıyosun :):) baklava seritleri istememisler ona sukredelım :) kolay gelsın