Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

El ilanı - poster tasarımım

kerimdj

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.turuncumreklam.com
temizposter01.jpg

yorumlarınızı bekliyorum :cool1:

Benzer konular

N/A4

🏆Pro Tasarımcı🏆
ee kardes gece gece ilk yorumun benden olsun adres bolumu cok sahane olmus adrese dogru yuruyen kaplan ancak yukaridaki tiger=sul yazan yerin alt fonunda kaplan varya ben onu kaldir derim o karisik yapmis bence.Ancak tasarimin kendini belli ediyor.Iyi bi elden ciktigi belli kolay gelsin

kerimdj

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.turuncumreklam.com
teşekkür ederim ilk mesajıma ilk yorum güzel..
tavsiyeler benim için en değerli ışık kaynağı olacaktır..

broken_wings

🏆Pro Tasarımcı🏆
Yaratıcı Kaplan konseptine fazla asılmasaydın..Pekte güzel olurmuş.Buda güzel tabi..

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
karışık arkadaşım ben neriye bakıcam şaşırdım duşunce fene degil ama birazdaha sade olsaymış biçok mesaj vermek isterken karıştırmışsın sanırım ve renklerde sorun var afişin alt kısmı guzel olucakmış ama ust kısmı bogdu beni acıkcasıı emegine saglık kolay gelsin

kerimdj

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.turuncumreklam.com
karışık arkadaşım ben neriye bakıcam şaşırdım duşunce fene degil ama birazdaha sade olsaymış biçok mesaj vermek isterken karıştırmışsın sanırım ve renklerde sorun var afişin alt kısmı guzel olucakmış ama ust kısmı bogdu beni acıkcasıı emegine saglık kolay gelsin

firma haki rengi tercih ettiklerinden ayrıca kaplan olarak yansıtmamı istediginden üst taraf karıştı.. öneri ve eleştiriler doğrultusunda değişim yapacağım tabikide teşekkür ederim

serwin

🏅Acemi Tasarımcı🏅
fontlar olmamış,özellikle o beyaz gölgelerden okunmuolar,gözlerim bulandı bakarken.

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
firma haki rengi tercih ettiklerinden ayrıca kaplan olarak yansıtmamı istediginden üst taraf karıştı.. öneri ve eleştiriler doğrultusunda değişim yapacağım tabikide teşekkür ederim

ozaman şöle yapalım en alt zemini kaldır belki ozaman bukadar karışık olmaz

macosxp

🌱Yeni Üye🌱
ben bu tasarımın içinde kayboldum açıkcası çok karışık... hatta aşırı karışık... yazıların akışıda yerleride yanlış...

buket1

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok fazla resim var abartı olmuş daha sade olursa gözüde yormaz

sedhat

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Çok efekt kullanmışsın ayrıca çok karışık nereye bakacağını şaşırıyo insan.emeğine sağlık