Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Elektrikli Ev Aletleri Afiş tasarımım...

acelik32

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar sitedeki ilk tasarımımı sizlerle paylaşmanın sevincini yaşıyorum... ve tasarımlarımı sizlerle paylaşmaya devam edeceğim. şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederim...

maress50x70afis1rn8.jpg

Son düzenleme:

Benzer konular

AnoktaKADİR

🏅Acemi Tasarımcı🏅
nacizane belirtmek izteri afiş geneli bence hoş ama detaylarda problem var gibi görünüyor kesimlerde birazdaha dikkatli olursan gözleri tırmalamaz bence yada fader kullanırsan daha ii olur diye düşünüyorum kolay gelsin ...

byimaj

🌟Usta Tasarımcı🌟
genelini düşünürsek renkler falan çok hoş olmuş benim gözüme hoş gelmeyen sadece ufak resimelerin araksındaki beyaz bölümler, onların yerine resmimleri aşağı doğru çoğaltıp ters döndürerek sanki aşağıda cam varmış resimlerin siluyeti görünse daha hoş olur.

acelik32

🌱Yeni Üye🌱
evet haklısın ama bu sefer de resimler kayboluyor.

crissis

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.erkekin.com
arka fon tasarımla uyum sağlamış tebrik ederim. fakat dekupeler çok belli biraz feather vermelisin ayrıca ince çizgileri pen tool ile bir daha çizmelisin kesik kesik çıkmış. son olarak da biraz gölge vermelisin. kolay gelsin.

erdesign

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
tasarım fikir olarak güzel fakat uygulamalarda biraz problem var.

bykod

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bi kaç hata dışında hoş..

Grafipixel

🏅Acemi Tasarımcı🏅
şu ortadaki elipsin dışından geçen beyaz ve oldukça ince çizgilerin işlevini anlayabilmiş değil üstelik üstelik düzgünde değiller çarpık çurpuk duruyolar. zemin kendi başına güzel bir zemin içindeki desenlerin tonlaması zeminin hafif değradeli geçişi hoş ama bu çalışma için bence uygun değil. dekupeli ürünlerin altına uygulanacak zeminlerin ürünlerin renklerinden ve parlaklıklarından çok aşırı zıtlıkta olmaması gerektiğine inanıyorum. aşırı zıt zeminlerde ürünler askıda gibi kalıyor. alttaki küçük ürün resimlerinin arkasındaki beyazlıklarıda tekrar dile getirmeme gerek yok sanırım önceki mesajlarda söylenmiş.

suleymankkoklu

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
şu ortadaki elipsin dışından geçen beyaz ve oldukça ince çizgilerin işlevini anlayabilmiş değil üstelik üstelik düzgünde değiller çarpık çurpuk duruyolar. zemin kendi başına güzel bir zemin içindeki desenlerin tonlaması zeminin hafif değradeli geçişi hoş ama bu çalışma için bence uygun değil. dekupeli ürünlerin altına uygulanacak zeminlerin ürünlerin renklerinden ve parlaklıklarından çok aşırı zıtlıkta olmaması gerektiğine inanıyorum. aşırı zıt zeminlerde ürünler askıda gibi kalıyor. alttaki küçük ürün resimlerinin arkasındaki beyazlıklarıda tekrar dile getirmeme gerek yok sanırım önceki mesajlarda söylenmiş.

aynen katılıyorum...

canapetori

🌱Yeni Üye🌱
resimler biraz havada gibi durmuş ayrıca porselenle birlikte teknolojik ürünlerin tamamlayıcısı olarak biraz eksik kalmış ama zemin çalışması hoş elbetteki eleştirmek kolay ama yapması ve oluşturması zor eline sağlık daha ii çalışmalar yapman dileğiyle başarılar

yavuz84

🌱Yeni Üye🌱
cok güzel bir tasarim arka plandaki kirmizinin üstündeki motifler cok güzel olmus eline saglik

koserim

🏆Pro Tasarımcı🏆
Başarlı Bir Çalışma Tebrikler Ama Hatalar Var Onları Düzeltmelisin Şu Ortadaki Yuvarlağı Renklendirebilirsin... Yuvarlağın Etrafındaki Çizgileri İptal Etmelisin Birde Küçük Resimlerin Arkasındaki Beyazlıklar giderilmeli.. Kolay Gelsin..