Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Elektronik Kart

Benzer konular

GRAFİMERVE

♾️Grafik Gurusu♾️
3, güzel görünüyor
birde peşpeşe mesaj yazmayın isterseniz.

cesurmeneli

🌟Usta Tasarımcı🌟
3. ye hediye paketleri ekleyip alışveriş merkezini çağrıştırabilirsin. ve avantaj kart yazısı sırıtıyor. font ve renk üzerinde çalışmalısın.
emeğine sağlık.

MiRaY GÜÇLÜ

👑Efsanevi Grafiker👑
bencede 3 renk olarakta etkileyici...
ama ben 1ciyide begendim tasarım olarak ama 3 cü diyorumm emegine saglık

scarlett25

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
2. ve 3. kartlar hoş olmuş sadece bana elektronik marketi çağrıştırdı. 1.de yapraklı figür pek hoşuma gitmedi. Biraz daha alışveriş merkezini çağrıştırıcak bişeyler katabilirsin belki. Emeğine sağlık

bar.20

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
3 kartta güzel ama ben olsam 3. kartı seçerdim

hitgraphic

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Teşekkürler arkadaşlar

Moderatör tarafında düzenlendi:

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
ben 1 i beğendim ötekilerin arasından sıyrılıo farklı bir çalışma olmuş

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Tüm çalışmalarınız da Bevel and Emboss çok kullanıyorsunuz. Evet güzel bir katman efekti olup çoğu yerde hepimizin işine çok yaramaktadır. Fakat bunun dozunu çok kaçırırsak tasarımlarımıza sıradanlık getirecektir.

Aslında bu konuları belirtmeme gerek yok. Bir süre sonra siz de ne demek istediğimi anlayacaksınızdır. Fakat benim anlayamadığım farklı bir durum var:

Avantage Card

Bu acaba bizim insanımızın batılılaşmayı U.S.A lı olmak sandığının en büyük göstergesi olabilir mi?

"Card" ımızda Alışveriş Merkezi yazarken bu Avantage Card ne demek oluyor?Savunmanızı duyar gibiyim. Fakat müşterinize bu durumu anlatırsanız diline sahip çıkan bir işletme diye bir çok yönden de taktire şayan haraketinden dolayı kendisini tebrik edenler de olacaktır.

Lütfen dilimize üvey evlat muamelesi yapmayalım. O bizim ANA DİLİMİZ.

hitgraphic

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Volkan bey haklısınız önce emboss konusuna geleyim dedim ya şansa genelde öyle çalşmalarım denk geldi bende herzaman sadelikten yanayımdır İnşalah ilerde görürsünüz..diğer maruzatınıza gelince inanın onun için en büyük savaşı ben veriyorum fakat gelin görünki müşteriye anlatmakta zorluk çekiyorum ne kadar anlatsakta söylenişi hoşlarına gidiyor tabiki bu konuda bizlerin yapacak çok şeyleri var ben Güzel sanatlar fakültesinden 1999 yılında mezun oldum ve bunca yıldır piyasadayım elimden geldiğince inanın bu batı dili hayranlığına karşı mücadele ediyorum kendi çapımda tabii... yorumların için teşekkürler çalışmalarımın devamı gelecek

mavi gül

🌟Usta Tasarımcı🌟
bende arkadaşlara katılıyorum 3. sü gayet güzel...