Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Elite Hotel Logo Çalışması

uguronur

🏅Acemi Tasarımcı🏅
elite_logo.jpg

arkadaşlar,

biz kendi aramizda gorustuk ama bir de sizlerin goruslerine ihtiyacimiz var..
elestirilerinizi bekliyorum..

herkese iyi calismalar

Benzer konular

delikarga

🌟Usta Tasarımcı🌟
harfler birbirine girmiş ve okunmuyor, hatta ben elme diye okudum belkide öyledir :) hotels'de harf aralıklarını açman güzel olmuş ama sağa hizalalayıp aralarını kapatmayı da deneyebilirsin. "elite" çok düz ve dik font kullanmışsın, bir otelde kalite, güven kadar eğlencede aranır ki, bir tatil yöresindeki otelden bahsediyorsak daha hareketli bir çalışma uygun olur. renklerini doğadan seçmen yerinde olur bence, deniz, kum, orman, kuşlar, kızlar bide :) bu figürasyonlarla desteklenen çalışmayı denemelisin. iyi çalışmalar

grafikeri-m

🌟Usta Tasarımcı🌟
öncelikle emeğine sağlık.

Çalışmana gelince eğer başlıkta Elit yazmasa çok zor okurdum belirgin bi şekilde algılama
sorunu var.Bence fontu değişmelisin belki doğa renkeleri cıvıl cıvl bişeyin yerine sade ve
güzel olmuş özelllikle kırmızı şerit ve hotel yazısını beğendim elitide onlara uygun zarif ve şık bi font bulursan güzel bişey orataya çıkacaktır. kolay gelsin

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
elite yazısında okunma sorunu mevcut. Kesinlikle değiştirmelisinz. Ayrıca yazı karakteriniz çok küt sektörle bir bağdaştırma yapılması mümkün değil. Tekrar gözden geçirmenizde fayda var emeğinize sağlık

arcya

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.arcya.com
altında hotel yazdığı sürece bence kullanılabilir bir logo ancak elite kelimesinde harf aralarını algılamaya yetecek kadarcık bile açarsan çok güzel olur. bu kadar beğenmemin nedeni şık ve sade olmas, genelde beklenenden farklı olması da bence çok iyi. eline sağlık.

tasarlayanadam

🏅Acemi Tasarımcı🏅
EUTE diye okunuyor. harfler çok sıkışık. Başka türlü çözmeniz lazım..

FlameDance

♾️Grafik Gurusu♾️
bencede harler biraz karışık o sorunu çözerseniz daha farklı olur ...başarılar.