Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Emin Reklam logo çalışması Önerilerinizi Bekliyorum..

akk33

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.vektorelindir.com
:peace1::peace1:firmamız adına yaptığım logo tasarımını sizlerle paylaşmak istiyorum.. sizce hangisi güzel e
benim içimden 5 nolu tasarım geçiyor sizce.?..:peace1::peace1:
Not: 4 nolu tasarımın yarısı çıkmamış sebebi Paintte aceleye geldi..:D

teşekkürler

aaxh1.png

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

sentezboyut

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Üzerinde çalışırsan belki 1 numaralı çalışma uygun olabilir. Bi reklamcıdan daha iyisi beklerdim.

xfighter9

🌱Yeni Üye🌱
Çok fazla bu işlerden anlamam ama benim bu sitede öğrendiğim kişin bir stili olması gerektiği yani sen nasıl çalışmlar yapıyorsan, özelliklede bir reklamcısın ki senin kaliteni göstrecek olan da logon olacaktır, benim düşüncem. Daha farklı bir çalışma bence uygun olur. Sakın yanlış anlama ben bu işlerden çok ta anlamam sadece okuduklarımdan aklımda kalanlar.
Not : Bana göre şöyle yap demek kolay ama dahan ben kendi logomu yapamadım :) :) :)

Özkan TÜRK

🏆Pro Tasarımcı🏆
5 çok karışık kesinlikle bi reklamcıy ayakışmaz derim 1 üzerinde çalışabilirsin

koserim

🏆Pro Tasarımcı🏆
1 Nolu Logo Amacına Uygun Olmuş Fakat Yazı Fontunu Değiştir Bence... Eline Sağlık

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
dikkat ettimde hep fırça kullanmışsınız. illa fırça kullanacaksanız bence emin reklam yerine emin grafik yada emin tasarım olarak şirketin ismini değiştirin. fırçalar reklamı simgelemiz. daha doğrusu grafik tasarım reklam demek değildir sadece reklamın altında bulunan bir birimdir. bence dana farklı bişeyler düşünün.

Mirga

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
merhaba kulladığın força figürlerinde CMYK renklerini kullanırsan daha iyi olur ama bir reklamcı için bence olmamış

Mustafa KÜÇÜK

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.mustafakucuk.org
reklam fark yaratır yazmışsın ama sen hazır çizimlerin yanına bi font uydurup logo diye kullanıyorsun nasıl oluyor bu iş anlamadım ben
yani bide kendi firmanın logosu bu
biraz yaratıcı olup , emek harcayıp kendine has bişeyler yap derim
kolay gelsin

morph

🌱Yeni Üye🌱
biraz daha araştırma ve eskizle çalışmalar yaparak uğraşırsan sanırım sonuca biraz daha yaklaşabilirsin,,, bir reklam firması için daha akılda kalıcı ve dikkat çekici çalışmalar tercih etmelisin,,, beni firmaya yönlendirebilmeli logo ve amblemiyle..... kolay gelsin...

By-grafiker

🏅Acemi Tasarımcı🏅
güzel calısmalar eline saglık bence de 6 numara fakat oynamn gerekır bırazdaha emin karekterini duz bır yazıyha cevıre bılırsın ufaktanda esnek hareketler vererk 6yı guzel bır reklamcı logosu yapa bılırsın bide bu slogan yerıne web adresı eklesn daha ıyı olr genelde slogan olmaz logoda :)

afidanci66

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
berbat... Sen bir reklamcı olarak grafik yönü güçlü bir logo yapman lazım ki kalite seviyeni müşteri tahmin etsin. Ama bu logo ile sana iş veren olmaz kanka. Şöyle gez bi yabancı siteleri gerekirse kopyala değiştir bi logoyu adam akıllı bir şey olsun. Ayrıca Fırça figürü dededen kalma. Artık boya fırça olayı geri de kaldı. Grafik ön planda, Birazilgilen logo ile baştan savma

akk33

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.vektorelindir.com
berbat... Sen bir reklamcı olarak grafik yönü güçlü bir logo yapman lazım ki kalite seviyeni müşteri tahmin etsin. Ama bu logo ile sana iş veren olmaz kanka. Şöyle gez bi yabancı siteleri gerekirse kopyala değiştir bi logoyu adam akıllı bir şey olsun. Ayrıca Fırça figürü dededen kalma. Artık boya fırça olayı geri de kaldı. Grafik ön planda, Birazilgilen logo ile baştan savma

ağır ama etkili bir eleştiri oldu teşekkürler eleştirin içinn...:disappoint::cool1:

ds_grafik

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşım bende reklamcıyım
sana 1 numaranın ustunde bırzda ugras derım

grafipapatya

♾️Grafik Gurusu♾️
3 genel kullanılan bir logo ama 2 güzel

asilrock

🏅Acemi Tasarımcı🏅
evet ii gibiler yaz karekteri seni temsil etmemiş yaratıcılık yok çok kısa zamanda çizmişsin belli emek yok gibi 1 numara 5 ve 2 biraz sadeleştir uğra he dersenki ya olurmu o zaman yeniden çiz derim ama yaz karekterine dikkat

bebekcikk

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar hepiniz burda grafikersiniz ama bu çalışmalarda ki fırça logosunun hazır olduğunu bilmiyosunuz.yani ben bu logoyu yabancı bi sitede görmüştüm arkadaşımızın düşünüpte tasarladığını sanmıyorum.hazır bi dizayn bu.lütfen hazır işleri buraya koyupta benm tasarımım demeyin.mesleğimize haksızlık bu..