Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

En acı tatlı (çiğköftem)

FotoYS

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.oneoreklam.com
Arkadaşlar nasıl umarım begenirsiniz...

58111114eb4.jpg

Son düzenleme:

covenantt

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.flickr.com
Bikere fiyatlarn yaprakların üzerine yazılması çok hoş bi fikir tebrik ederim . Ayrıca sıcak renklerle doldurulan fonların üstüne yeşil yapraklar çok canlılık katmış hoş bir kaç sorun daha doğrusu daha iyi olabilecek şey var sanırım çiğköftem yazısı çok kaybolmuş okunaklılığını diğer şeylerin canlılığı ile kaybetmiş onu yeşil yapraklar giib ortya çıkartıcak bişeyler yapmak lazım sanırım ... ben yeterli buluyorum iş için uygun yani :) başarılar dilerim

pacp10

🌟Usta Tasarımcı🌟
Ben hala göremiyorum :))

FotoYS

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.oneoreklam.com
çalışma rgb ama bugün ben bu sitede hiç bir resim göremiyorum sorunu bir türlü çözemedim... kendi çalışmamıda şuan göremiyorum

pacp10

🌟Usta Tasarımcı🌟
İlk gözüme çarpanı söyliyim. İç sayfanın solundaki o cânıııııım resmi bence kapağa koymalıydın, çok iştah açıcı bir resim. Şal desenlerini beğendim doğru yerlerde kullanmışsın ama turuncu renk fazla olmuş gibi.

FotoYS

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.oneoreklam.com
İlk gözüme çarpanı söyliyim. İç sayfanın solundaki o cânıııııım resmi bence kapağa koymalıydın, çok iştah açıcı bir resim. Şal desenlerini beğendim doğru yerlerde kullanmışsın ama turuncu renk fazla olmuş gibi.

evet haklısın galiba 2. sayfa bol yeşillikli olmuş 1. sayfada bol turunculu yer değiştirmeliyim teşekkürler...

the_one

♾️Grafik Gurusu♾️
Çalışmada fazla yeşil kullanıldığını düşünüyorum.Çiğ köfte görsel olarak biraz daha ön planda olabilir.Birde "Güneydoğu Bölgesinden..." yerine bir memleket ismi kullanılması verilmem istenen "yöresel" etkiyi daha da pekiştirecektir.Çok küçük bir detay tabiki.Kolay gelsin.

code1720

🌱Yeni Üye🌱
arkadaslar bana
cok acil "CigKoftem" ve "En Tatli Aci" yazisinin font isimleri lazim. bilen varsa allah askina bana yardim etsin.

simdiden tesekkurler