Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

en amatör photoshop'çudan

mg87

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.minikayaklar.com
gösterişli olmayı seven insanlara karşı içimden geldi... :angel:

gsterisliolma.jpg

bu da günlük hayattaki maskeler için.:worried:

masket.jpg

Benzer konular

superberdus

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
İşte böyle karalaya karalaya ellerine ve yeteneklerine güç katıyorsun. Bu hayvanı çizmeye çalış. Nasıl olduğu sonucu önemli değil ama sonlandır bence bu çok önemli. İnsanlar birşeye başlıyor bir süre sonra psikolojik diyelim artık, biraz sıkıntı sonucu bırakıyorlar ya da kaydediyorlar ama sonlanmıyor. O çalışmalar sonlanırsa ben eminimki, her son güzel bir başlagıca gebe olacak. Emeğine sağlık.

mg87

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.minikayaklar.com
İşte böyle karalaya karalaya ellerine ve yeteneklerine güç katıyorsun. Bu hayvanı çizmeye çalış. Nasıl olduğu sonucu önemli değil ama sonlandır bence bu çok önemli. İnsanlar birşeye başlıyor bir süre sonra psikolojik diyelim artık, biraz sıkıntı sonucu bırakıyorlar ya da kaydediyorlar ama sonlanmıyor. O çalışmalar sonlanırsa ben eminimki, her son güzel bir başlagıca gebe olacak. Emeğine sağlık.

Yorumun için teşekkür ederim. Fakat sanki daha fazla eklersem maymun ön plana çıkmayacakmış gibi geldi bana, tabii sen ne düşünürsün bilemem ama önerini dikkate alacağım ve tekrar üstünde çalışacağım. Sağol :smile:

MehmetRecepOzdemir

🌟Usta Tasarımcı🌟
hahaha ilki süper olmuş :D bazen birkaç çizik bile bir kompozisyon oluşturabiliyor illa detayda gerekmiyor bazı durumlarda.Ama denemeye devam et başlangıç iyi =)))

:alkis::alkis::alkis:
Ben söyleyeceklerimi önceden söylemişsin güzel kardeşim daha fazla lafa hacet yok

mg87

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.minikayaklar.com
"maske"yle ilgili bir yorum yapmamışsınız, o kadar kötü oladuğunu bilseydim hiç koymazdım... :s

Rüzgar ALPASLAN

🏆Pro Tasarımcı🏆
hersey çalışarak olmuyormu zaten tarıhten gunumuze ınsanlar başarıya ve buluşlara calısarak ulasmışlardır çalışmak başarmanın yarısıdır sende eger bu alnda daha da başarılı işler yapmak istiyorsan once istemelısın sonrada cok çalışmalısın tabıkı hayl gucununde dogustan gelen bı yetenek oldugunu unutmamalıyız onun ıcın bısey dıyemem başaılar